Alfabet na schody 80x10cm

Dostępne

Nowy produkt

19996 Produktów

250,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Kolorowe naklejki na schody z literami alfabetu znacznie ułatwią najmłodszym uczniom ich zapamiętywanie. Komplet 24 naklejek o wymiarach 80 x 10 cm sprawdzi się szczególnie w szkołach podstawowych lub przedszkolach. Oprócz liter znajdują się na nich także kolorowe obrazki i słowa pomagające dzieciom w kojarzeniu.

                     
Standardowo naklejki są drukowane na wysokiej jakości folii winylowej o wysokiej przyczepności. Odporność na zmywanie i czynniki zewnętrzne została uzyskana poprzez zastosowanie wytrzymałego laminatu płynnego. Naklejki nadają się do umieszczenia na większości materiałów, z których wykonane mogą być schody. W przypadku powierzchni trudnych lub narażonych na szczególnie niekorzystne warunki zewnętrzne, dostępna jest wzmocniona wersja, która dzięki zastosowaniu laminatu stałego jest jeszcze bardziej wytrzymała.
Naklejki przeznaczone są do umieszczenia na podstopnicach schodów w taki sposób, aby były one widoczne dla uczniów podczas wchodzenia. W przypadku powierzchni o niestandardowych wymiarach istnieje możliwość indywidualnego dopasowania rozmiarów naklejek. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy – akatja@akatja.pl.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Alfabet na schody 80x10cm

Alfabet na schody 80x10cm

Kolorowe naklejki z poszczególnymi literami alfabetu do naklejenia na schody. Komplet 24 naklejki, 80x10cm każda.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×