Szkolne naklejki podłogowe

Jest 94 produktów.

Podkategorie

  • PRZYRODA ścieżka...

    Ścieżki sensoryczne dzięki wygodnym i praktycznym naklejkom mogą być montowane w dowolnym miejscu. Przyklejone na podłodze w domu, szkole, sali zabaw czy gabinecie specjalistycznym umożliwiają angażowanie dzieci w różnym wieku do zabaw i przy okazji stymulowanie motoryki u osób z zaburzeniami integracji ruchowej. W naszej ofercie przygotowaliśmy zestaw ścieżek sensorycznych Przyroda dopasowane do konkretnych potrzeb. Tematyka nawiązująca do środowiska i natury w sposób szczególny zachęca najmłodszych do zabawy. Moduły wykorzystujące krople, chmury, tęczę, stopki, łapki, drewno, kamienie, ślady zwierząt czy kwiaty prezentują się niezwykle estetycznie i kolorowo. Dzięki temu wpasowują się w potrzeby dzieci w różnym wieku, które chętnie odkrywają nowe zjawiska przyrodnicze i uwielbiają poznawać historie dotyczące zwierząt. Różnorodne elementy można dowolnie ze sobą łączyć, uzyskując ścieżki sensoryczne o zróżnicowanym poziomie trudności.

  • RÓWNOWAGA Ścieżka...

    Rozwój motoryki ma bardzo istotny wpływ na dziecko, w szczególności na etapie przedszkolnym. Zestaw ścieżka sensoryczna Równowaga jest więc doskonałym rozwiązaniem do wykorzystania w placówkach publicznych i prywatnych - od przedszkoli, po ośrodki, sale zabaw czy gabinety specjalistyczne. Modułowe naklejki dostępne w 6 różnych konfiguracjach są przydatne do pracy z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej oraz o dużej nadpobudliwości. Tory przeszkód, łuki, pętle, zakręty i kropki w pozytywnych kolorach zachęcają dzieci do podjęcia wyzwania i utrzymania równowagi. Maluch, stosując się do wskazówek umieszczonych na ścieżce, porusza się, bezpośrednio wzmacniając zdolności motoryczne i dotychczasowe umiejętności. Atutem dostępnych w naszej ofercie elementów jest możliwość zestawienia naklejek z przeszkodami i innymi motywami, co pozwala wydłużyć ścieżkę sensoryczną Równowaga i nieco utrudnić ćwiczenia, dopasowując jednocześnie poziom trudności do potrzeb dzieci.

  • BALANS ścieżka...

    Zestawy naklejek podłogowych w prostych kształtach i kolorach do ułożenia ścieżki aktywizującej do ćwiczeń rozwojowych motoryki. Dostępne elementy można łączyć ze sobą aby ułożyć tor do ćwiczeń zapełniając nawet bardzo długi korytarz. Możliwość wyboru kolorów poszczególnych modułów sprawia, że cały zestaw może być idealnie dopasowany do potrzeb danej placówki.

na stronę
Pokazywanie 73 - 94 z 94 produktów
×