RÓWNOWAGA Ścieżka Sensoryczna - KOMPLET

Dostępne

Nowy produkt

1000 Produktów

1 230,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

W skład zestawu RÓWNOWAGA Ścieżka Sensoryczna wchodzi 5 modułów (dostępnych również każdy osobno):

- Tor Dziwne Kroki - 71 elementów

- Tor Figury - 9 elementów

- Tor Łuki - 12 elementów

- Tor Pętle - 7 elementów

- Tor Zakręty - 9 elementów

Cały zestaw to 108 kolorowych elementów, które można samodzielnie komponować dopasowując rozmieszczenie do potrzeb dzieci, dla których ścieżka będzie przeznaczona.

Szczególną grupą są dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej, dla których ścieżka Równowaga to nie tylko zabawa, ale również ważne ćwiczenia stymulujące prawidłowy rozwój motoryki.

Komplet naklejek Ścieżka Sensoryczna Równowaga może być potraktowany jako całość lub uzupełnienie innych naszych gier podłogowych np. Ścieżki Przyroda, ponieważ wszystkie elementy zestawów pasują do siebie.

Można również wykorzystać ścieżkę do zabawy w inne "dziwne kroki" wykorzystując na przykład takie karty: https://rodzicielskieinspiracje.pl/karty-ruchowe-dla-dzieci-do-druku-zwierzeta/?fbclid=IwAR0u8sCHfqWHuDUEiXK0QZPH7hpg0Dka9Oh3EXALvCrrkPrEpYW20_CD50U

Polecamy!

Wszystkie elementy ścieżki zostały wydrukowane na wysokiej jakości folii samoprzylepnej i zabezpieczone antypoślizgowym matowym laminatem stałym. Produkt można naklejać na wszystkich gładkich podłogach w szkołach, przedszkolach czy świetlicach.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
RÓWNOWAGA Ścieżka Sensoryczna - KOMPLET

RÓWNOWAGA Ścieżka Sensoryczna - KOMPLET

Zestaw modułów z naklejkami na podłogę RÓWNOWAGA -Ścieżka Sensoryczna. W zestawie jest 5 modułów w sumie 108 elementów do dowolnego rozmieszczenia

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×