Podłogowe naklejki przedszkolne

Jest 70 produktów.

Podkategorie

 • PRZYRODA ścieżka...

  Modułowa, samoprzylepna ścieżka sensoryczna do umieszczenia na korytarzu szkoły, przedszkola czy też sali zabaw. Dostępna cały czas daje dzieciom wolność wspólnej, rozwijającej zabawy wybranym przez nie czasie. Angażując je do zajęć ruchowych stymuluje rozwój motoryki, co jest bardzo korzystne zwłaszcza dla dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej. Ścieżka złożona z modułów, które można dowolnie zestawiać ze sobą tworząc własną wersję sprawnościowego toru przeszkód. Zależnie od wieku i możliwości motorycznych dzieci elementy ścieżki można naklejać bliżej siebie (jeśli jest przeznaczona dla mniej sprawnych maluchów) lub w większym oddaleniu i w trudniejszym układzie - jeśli ze ścieżki będą korzystać starsze, sprawniejsze dzieci.

 • RÓWNOWAGA Ścieżka...

  Zestaw naklejek podłogowych z torem przeszkód urozmaicającym ćwiczenia równowagi. Jest podzielony na moduły do wykonania własnej wersji ścieżki. Wykorzystując łuki, pętle, zakręty jak też kolorowe kropki wyznaczysz tor przeszkód. Dzieci poruszają się po torach „dziwnymi krokami” - mogą stosować się do wskazówek wypisanych na naklejkach lub też według nauczyciela prowadzącego ćwiczenia.

  Wybierając polecenia do naszych ścieżek kierowaliśmy się najpopularniejszymi ćwiczeniami motoryki. Aby dopasować je do potrzeb jak największej ilości Klientów podzieliliśmy ścieżkę na poszczególne elementy, które można używać każdy z osobna albo wykorzystując długi korytarz nakleić jeden wielki tor. Moduły Ścieżki Równowaga można użyć do powiększenia Ścieżki sensorycznej „Przyroda” klejąc je naprzemiennie.

  Wykorzystując moduły składające się na Ścieżkę Sensoryczną Równowaga stworzysz bazę  do moderowanych ćwiczeń stymulujących rozwój motoryki u dzieci, zwłaszcza tych z zaburzeniami integracji sensorycznej. Dzieci, dzięki umieszczeniu naklejek na stałe uzyskują możliwość podejmowania samodzielnej decyzji o ćwiczeniach we własnym tempie w wybranym przez siebie czasie.

 • BALANS ścieżka...

  Zestawy naklejek podłogowych w prostych kształtach i kolorach do ułożenia ścieżki aktywizującej do ćwiczeń rozwojowych motoryki. Dostępne elementy można łączyć ze sobą aby ułożyć tor do ćwiczeń zapełniając nawet bardzo długi korytarz. Możliwość wyboru kolorów poszczególnych modułów sprawia, że cały zestaw może być idealnie dopasowany do potrzeb danej placówki.

na stronę
Pokazywanie 37 - 70 z 70 produktów
×