Ślimak z cyferkami- naklejka podłogowa

Dostępne

Nowy produkt

1000 Produktów

530,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Kolorowy, zawsze uśmiechnięty ślimak czeka, aby nauczyć dzieci cyferek! Dzieci mogą swobodnie przeskakiwać po kolorowych polach, na których umieszczone są widoczne, czytelne cyfry od 1 do 10. Naklejka przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym, czyli w czasie kiedy uczą się pisać i czytać. Naklejka Ślimak z cyferkami uprzyjemni i ułatwi tą naukę.

Ślimak z cyferkami sprawdzi się świetnie zarówno na korytarzu szkolnym, przedszkolnym jak i w świetlicy czy Sali Zabaw. Może w nią zagrać zarówno jedna osoba jak i kilka czy kilkanaście - i to w różnym wieku. Wspólna zabawa ruchowa to nie tylko rozrywka ale i integracja jak też rozwój motoryki.

Naklejka po umieszczeniu na podłodze ma rozmiar 170x120cm.

Otrzymają ją Państwo na jednym arkuszu w rozmiarze 236x98 cm w trzech kawałkach- by w docelowym miejscu złączyć ją w całość.

Nasze naklejki wykonujemy w wielokrotnie przetestowanej technologii – jako nadruk na monomerycznej folii samoprzylepnej, dodatkowo pokryty antypoślizgowym laminatem, co sprawia, że dzieci nie ślizgają się po powierzchni naklejek.

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na podłogę

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Ślimak z cyferkami- naklejka podłogowa

Ślimak z cyferkami- naklejka podłogowa

Naklejka podłogowa ślimak z cyferkami.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×