Tabliczka pomnik przyrody aleja drzew

Dostępne

Nowy produkt

4000 Produktów

40,50 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Produkt przeznaczony dla jednostek Lasów Państwowych, opracowany jest zgodnie z aktualną "Księgą Identyfikacji Wizualnej" obowiązującą w PGL LP.

  • Tabliczki wykonane są na podłożu z blachy ocynkowanej 0,6mm, na to naklejamy nadruk na folii samoprzylepnej zabezpieczony warstwą laminatu płynnego.
  • Wersja odblaskowej tabliczki -widocznej również po zmroku dzięki specjalnej powłoce, szyld odbija światło reflektorów samochodowych sprawiając, że grafika po zmroku „świeci”(efekt jak w znakach drogowych) i staje się doskonale czytelna. Szydy takie najlepiej sprawdzają się w pobliżu drogi.Podkład z ocynkowanej blachy oklejamy odblaskową folią z pełnokolorowym nadrukiem.

Na zamówienie dostępne inne możliwości np. laminat antygraffiti , druk na dibondzie, naklejki.

Wzory i wielkości możemy dostosować do indywidualnych potrzeb, nawet zaprojektować zupełnie inne. Prosimy wtedy o kontakt telefoniczny lub mailowy – ustalimy szczegóły.


Przy większych zamówieniach przewidujemy upusty.

UWAGA:
Nazwę własną, numer, miejscowość, kierunek strzałki, treść tablicy i inne dane potrzebne do wykonania tablicy - prosimy podać w "uwagach do zamówienia" lub przesłać na maila: akatja@akatja.pl


Wygląd z bliska przykładowej tabliczki na blasze:

wzorblacha1.JPG

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Tabliczka pomnik przyrody aleja drzew

Tabliczka pomnik przyrody aleja drzew

Tabliczka zgodna z Księgą Identyfikacji - nazwa jednostki, urzędu

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×