Plansza powitalna- Różowe Magnolie

Nowy produkt

3000 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Plansze powitalne drukujemy na wysokiej jakości białym, gładkim papierze plakatowym o gramaturze 200g - ekologicznymi farbami z atestem. Do wyboru dostępnych jest kilka formatów.

Wysoka rozdzielczość druku sprawia, że wydruk oglądany nawet z bardzo bliska wygląda pięknie i estetycznie.

Jeśli plansza jest pionowa a Ty potrzebujesz poziomą (lub odwrotnie) – skontaktuj się z nami, dopasujemy planszę do Twoich potrzeb.

Treść planszy jest przykładowa. Jeśli potrzebujesz inną treść - podaj ją w zamówieniu.
Może to być treść niekoniecznie ślubna - organizując Urodziny, Komunię czy Chrzciny również możesz zamówić plakat, który uzupełni Twoje dekoracje.

Nasi Klienci Plansze Powitalne najczęściej przyczepiają przy wejściu do sali weselnej do zaplanowanej większej dekoracji np. ozdobnymi szpilkami albo przyklejają za pomocą taśmy dwustronnie klejącej do kawałka sztywnej płyty, deski, grubej tektury lub tafli szkła, po czym ustawiają na sztalugach. Plakat można też oprawić w ramki lub antyramę albo przyczepić bezpośrednio do drzwi wejściowych na salę weselną.

Wybierając Planszę Powitalną prawdopodobnie potrzebujesz jeszcze wielu innych elementów uzupełniających dekorację sali weselnej.  Z całą pewnością ucieszy Cię możliwość wybrania przynajmniej części z nich w podobnym co Plansza Powitalna stylu. Przewidzieliśmy to :)

Z tym samym motywem przewodnim w naszym sklepie znajdziesz zarówno duże plany stołów jak i malutkie etykiety na podziękowania, co pozwoli Ci stworzyć spójną całość dekoracji.

Dekoracyjna Plansza Powitalna to bardzo stylowy i elegancki pomysł na dekorację wejścia sali weselnej.

Ta coraz częściej spotykana ozdoba znakomicie posłuży Ci również jako ciekawy element tła do zdjęć rodzinnych w trakcie przyjęcia. Ponieważ znajdują się na niej imiona Młodych i data - fotografie od razu będą opisane!

Po weselu jeśli oprawisz planszę w ramę, uzupełnisz o zdjęcia z wesela - możesz powiesić ją na ścianie, tworząc interesującą, rodzinną dekorację domu.

 Jak zamówić dekorację

uwagi do przesyłanych plikow

Data dostawy 7 dni

Opinie

Napisz opinię
Plansza powitalna- Różowe Magnolie

Plansza powitalna- Różowe Magnolie

Dekoracyjna plansza powitalna Różowe Magnolie

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×