Plansza powitalna - Zielone Liście

Nowy produkt

29997 Produktów

19,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Dekoracyjna Plansza Powitalna z napisem "Witamy" to bardzo stylowy i elegancki pomysł na dekorację wejścia sali weselnej.

Ta coraz częściej spotykana ozdoba znakomicie posłuży Ci również jako ciekawy element tła do zdjęć rodzinnych w trakcie przyjęcia. Ponieważ znajdują się na niej imiona Młodych i data - fotografie od razu będą opisane!

Planszę wydrukujemy na wysokiej jakości papierze plakatowym - ekologicznymi farbami. Możesz ją przyczepić przy wejściu do sali weselnej do zaplanowanej większej dekoracji np. ozdobnymi szpilkami albo przykleić za pomocą taśmy dwustronnie klejącej do kawałka sztywnej płyty, deski lub nawet drzwi wejściowych.

Po weselu jeśli oprawisz planszę w ramę, uzupełnisz o zdjęcia z wesela - możesz powiesić ją na ścianie, tworząc interesującą, rodzinną dekorację domu.

Wybierając Planszę Powitalną prawdopodobnie potrzebujesz jeszcze wielu innych elementów uzupełniających dekorację sali weselnej.  Z całą pewnością ucieszy Cię możliwość wybrania przynajmniej części z nich w podobnym co Plansza Powitalna stylu. Przewidzieliśmy to :)

W naszym sklepie znajdziesz wiele elementów dekoracyjnych na wesele, które nie tylko stanowią oryginalny wystrój ale przede wszystkim tworzą spójną całość, począwszy od planu stołów na etykietach na alkohol skończywszy.

Jeśli jednak nie znalazłeś potrzebnych Ci elementów - skontaktuj się z nami. Mamy możliwość zaprojektowania ich dla Ciebie wykorzystując element przewodni wzoru.

 Jak zamówić dekorację

uwagi do przesyłanych plikow

Data dostawy 7 dni

Opinie

Napisz opinię
Plansza powitalna - Zielone Liście

Plansza powitalna - Zielone Liście

Dekoracyjna plansza powitalna "Witamy" z nadrukiem liści

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×