Plansza Witamy Pana Młodego - Czerwone Maki

Nowy produkt

30000 Produktów

22,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Dekoracyjna Plansza Powitalna z napisem "Witamy Pana Młodego" to bardzo stylowy i elegancki pomysł na dekorację wejścia do domu Panny Młodej.

Planszę wydrukujemy na wysokiej jakości papierze plakatowym - ekologicznymi farbami. Możesz ją przyczepić zarówno do zaplanowanej większej dekoracji np. ozdobnymi szpilkami albo przykleić za pomocą taśmy dwustronnie klejącej do kawałka sztywnej płyty, deski lub nawet bezpośrednio do drzwi wejściowych.

Wybierając Planszę Powitalną bardzo prawdopodobnie potrzebujesz jeszcze wielu innych elementów dekoracyjnych również do sali weselnej.  Z całą pewnością ucieszy Cię możliwość wybrania przynajmniej części z nich w tym samym stylu, co Plansza Powitalna. Przewidzieliśmy to :)

U nas najdziesz wiele elementów dekoracyjnych na wesele, które nie tylko stanowią oryginalny wystrój ale przede wszystkim tworzą spójną całość, począwszy od planu stołów na etykietach na alkohol skończywszy.

Jeśli jednak nie znalazłeś potrzebnych Ci elementów - skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Mamy możliwość zaprojektowania dla Ciebie nowych dekoracji wykorzystując element przewodni wybranego wzoru.

 Jak zamówić dekorację

uwagi do przesyłanych plikow

Data dostawy 7 dni

Opinie

Napisz opinię
Plansza Witamy Pana Młodego - Czerwone Maki

Plansza Witamy Pana Młodego - Czerwone Maki

Dekoracyjna plansza powitalna "Witamy Pana Młodego" z nadrukiem maków

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×