You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Księga Gości - Słoneczniki

Nowy produkt

80000 Produktów

8,00 ZŁ

Uwagi do produktu

Jeśli zastanawiasz się w jakiej formie zrobić Księgę Gości z przyjęcia weselnego lub ślubu - Plansza Księga Gości to jeden z ciekawszych pomysłów na efektowną dekorację ślubną. Wkład w jej tworzenie może mieć każdy Gość, który w trakcie przyjęcia napisze w przeznaczonym dla siebie serduszku kilka słów od siebie, lub tylko złoży swój podpis.

Planszę - Księgę Gości z serduszkami wydrukujemy dla Ciebie na wysokiej jakości papierze plakatowym lub kartonie przy użyciu ekologicznych farb. Planszę możesz przyczepić do zaplanowanej większej dekoracji np. ozdobnymi szpilkami albo przykleić za pomocą taśmy dwustronnie klejącej do kawałka sztywnej płyty, deski lub grubej tektury i umieścić na przykład na sztalugach.

Po weselu wypełnioną wpisami Księgę Gości opraw w ramę i powieś na ścianie na honorowym miejscu. Bo to nie tylko dekoracja a przede wszystkim piękne wspomnienie.

Jeśli wybierasz naszą planszę - Księgę Gości - Słoneczniki  przypuszczamy, że potrzebujesz jeszcze wielu innych elementów dekoracyjnych.  Z całą pewnością ucieszy cię możliwość wybrania przynajmniej części z nich w podobnym stylu, co Plansza z Księgą Gości. Przewidzieliśmy to :)

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele elementów dekoracyjnych na wesele z tej samej serii - "Słoneczniki", które stanowiąc oryginalny wystrój jednocześnie tworzą spójną całość, począwszy od planu stołów na etykietach na alkohol skończywszy.

Jeśli jednak nie znalazłeś potrzebnych Ci elementów - skontaktuj się z nami. Mamy możliwość zaprojektowania ich dla Ciebie.

 Jak zamówić dekorację

uwagi do przesyłanych plikow

Data dostawy 7 dni

Opinie

Napisz opinię
Księga Gości - Słoneczniki

Księga Gości - Słoneczniki

Dekoracyjna plansza - Księga Gości z nadrukiem słoneczników na papierze plakatowym lub kartonie

Akcesoria

11 innych produktów w tej samej kategorii:

×