You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Plan Stołów Słoneczniki

Nowy produkt

79995 Produktów

8,00 ZŁ

Uwagi do produktu

6Dekoracyjna plansza z numerami stołów wraz z listą nazwisk osób siedzących przy danym stoliku, czyli Plan Stołów ze słonecznikami - wydrukowana przez nas dla Ciebie na papierze plakatowym lub kartonie to bardzo stylowy pomysł na uporządkowanie miejsc na sali.

Jeśli organizujesz wesele - wiesz pewnie, że coraz częściej spotykane jest wcześniejsze przydzielanie miejsc każdemu z Gości i wywieszanie Listy przy wejściu do sali weselnej. Dzięki temu możesz dyplomatycznie "porozsadzać" osoby, które niekoniecznie za sobą przepadają a jednocześnie posadzić blisko siebie tych z Gości, którzy chętnie będą bawić się razem. Pozwoli Ci to również zadbać o to, aby ważni Goście mieli zagwarantowane honorowe miejsca. Unikniesz krępującego przesadzania, przenoszenia podczas zajmowania miejsc.

W ten sposób każdy gość bez problemu znajdzie swoje miejsce a Ty zyskasz modną dekorację.

Planszę wydrukujemy na wysokiej jakości papierze plakatowym lub kartonie ekologicznymi farbami. Możesz ją przyczepić do zaplanowanej większej dekoracji np. ozdobnymi szpilkami albo przykleić za pomocą taśmy dwustronnie klejącej do kawałka sztywnej płyty, deski lub grubej tektury.

Po weselu można oprawić planszę w ramę i powiesić na ścianie. Powstanie nie tylko dekoracja a przede wszystkim piękne wspomnienie.

Wybierając Plan Stołów  Słoneczniki prawdopodobnie potrzebujesz jeszcze wielu innych elementów dekoracyjnych.  Z całą pewnością ucieszy cię możliwość wybrania przynajmniej części z nich w podobnym co Plan Stołów stylu. Przewidzieliśmy to :)

W naszym sklepie znajdziesz wiele elementów dekoracyjnych na wesele, które nie tylko stanowią oryginalny wystrój ale przede wszystkim tworzą spójną całość, począwszy od planu stołów na etykietach na alkohol skończywszy.

Jeśli jednak nie znalazłeś potrzebnych Ci elementów - skontaktuj się z nami. Mamy możliwość zaprojektowania ich dla Ciebie.

 Jak zamówić dekorację

uwagi do przesyłanych plikow

Data dostawy 7 dni

Opinie

Napisz opinię
Plan Stołów Słoneczniki

Plan Stołów Słoneczniki

Dekoracyjna plansza - plan stołów z nadrukiem słoneczników na papierze plakatowym lub kartonie

Akcesoria

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 innych produktów w tej samej kategorii:

×