You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Plany stołów

Jest 42 produktów.

Plany stołów na salę weselną to znany dodatek ślubny, który ostatnio przeżywa prawdziwy renesans. Ta niebanalna, a zarazem niezwykle praktyczna ozdoba to must have przede wszystkim dużych uroczystości. Dzięki niej goście łatwo odnajdują swoje miejsca po wejściu do sali, przez co unika się niepotrzebnej krzątaniny i zamieszania. Również po pierwszych daniach, kiedy rozpoczyna się rozrywkowa część przyjęcia, zainteresowani mogą skierować się ku takiej tabliczce, by szybciej zorientować się, w której części sali posadzeni zostali konkretni członkowie rodziny lub znajomi. Plan stołów powinien być więc czytelny i przyciągać wzrok gości.

W sklepie Akatja.pl prezentujemy wyjątkowe wzory planów stołów gości na wesele, dzięki którym każdy z zaproszonych szybko odnajdzie swój stolik. Staranne wykonanie i dbałość o szczegóły to coś, na co zawsze zwracamy uwagę, projektując nasze produkty. Tworząc je zwykle inspirujemy się najnowszymi trendami i nowinkami w branży, a także różnymi sprawdzonymi wcześniej rozwiązaniami. Dzięki temu plan powinien sprawdzić się nie tylko pod względem praktycznym, ale również estetycznym. Może on z powodzeniem stanowić piękną dekorację sali weselnej. Dzięki możliwości personalizacji można go dopasować do estetyki innych dekoracji ślubnych.

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 42 produktów

Razem z nami przygotuj plan stołów na wesele

Praktyczne rozwiązania to domena przede wszystkim nowoczesnych młodych par. Nie ma w tym nic dziwnego – by mieć pewność, że wszystko będzie perfekcyjnie, trzeba zaplanować każdy szczegół. Poszukiwaniom miejsc to zwykle chaotyczny punkt programu weselnego. Warto temu zaradzić. W tej sytuacji niezastąpiony może okazać się plan stołów na sali weselnej. Może on zawierać informacje o rozmieszczeniu stołów, a nawet rozpiskę nazwisk, przyporządkowanych do konkretnych miejsc. Dzięki temu nikt się nie zgubi. Jest to przydatne szczególnie w przypadku, kiedy sala jest duża, a gości wielu. Innym zastosowaniem takiego planu jest możliwość rozeznania się w strukturze zaproszonych gości. Przybyłym z pewnością łatwiej się będzie odnaleźć, jeśli poznają imiona osób siedzących w ich pobliżu. W ten sposób można rozpoznać np. krewnych, których się nie widziało od lat i uniknąć niezręcznych sytuacji.

Plan stołów i gości na weselu powinien wisieć w widocznym miejscu. Bardzo ważna jest również czytelność. Warto pamiętać, że na takich uroczystościach mogą być również osoby starsze i z wadą wzroku. Dobrze więc zadbać, by tekst był czytelny, a plan przejrzysty. Ponadto arkusz z planem powinien przyciągać uwagę. Temu zadaniu musi sprostać ciekawy projekt. Dobrze postawić na coś, co spodoba się gościom; np. rozbawi ich lub spowoduje miłe wspomnienia. Co więcej, plan, jako dekoracja powinien być też stosunkowo spójny z innymi ozdobami na sali weselnej.

Wyjątkowe dekoracje ślubne na Akatja.pl

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Akatja.pl na plany stołów na salę weselną oraz inne dodatki, gadżety i dekoracje ślubne. Codziennie dokładamy starań, by tworzyć produkty, które usatysfakcjonują naszych klientów. Szczególnie starannie podchodzimy do projektów graficznych. Umożliwiamy jednak również ich modyfikację i dopasowanie do konkretnych potrzeb oraz klimatu i stylistyki wesela. Po kontakcie tworzymy indywidualny plan stołów, według wytycznych pary młodej. W razie potrzeby służymy również pomocą w zakresie doboru rozwiązań wpływających na ogólną prezencję ozdoby.

×