Plan Stołów - Złoty Glamour

Nowy produkt

30000 Produktów

22,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Dekoracyjna plansza z numerami stołów wraz z listą nazwisk osób siedzących przy danym stoliku, czyli Plan Stołów Złoty Glamour - wydrukowana przez nas dla Ciebie na papierze plakatowym to bardzo stylowy pomysł na uporządkowanie miejsc na sali.

Jeśli organizujesz wesele - wiesz pewnie, że coraz częściej spotykane jest wcześniejsze przydzielanie miejsc każdemu z Gości i wywieszanie Listy przy wejściu do sali weselnej. Dzięki temu możesz dyplomatycznie "porozsadzać" osoby, które niekoniecznie za sobą przepadają a jednocześnie posadzić blisko siebie tych z Gości, którzy chętnie będą bawić się razem. Pozwoli Ci to również zadbać o to, aby ważni Goście mieli zagwarantowane honorowe miejsca. Unikniesz krępującego przesadzania, przenoszenia podczas zajmowania miejsc.

W ten sposób każdy gość bez problemu znajdzie swoje miejsce a Ty zyskasz modną dekorację.

Planszę wydrukujemy na wysokiej jakości papierze plakatowym ekologicznymi farbami. Możesz ją przyczepić do zaplanowanej większej dekoracji np. ozdobnymi szpilkami albo przykleić za pomocą taśmy dwustronnie klejącej do kawałka sztywnej płyty, deski lub grubej tektury.

Po weselu można oprawić planszę w ramę i powiesić na ścianie. Powstanie nie tylko dekoracja a przede wszystkim piękne wspomnienie.

Wybierając Plan Stołów Złoty Glamour prawdopodobnie potrzebujesz jeszcze wielu innych elementów dekoracyjnych.  Z całą pewnością ucieszy cię możliwość wybrania przynajmniej części z nich w podobnym co Plan Stołów stylu. Przewidzieliśmy to :)

W naszym sklepie znajdziesz wiele elementów dekoracyjnych na wesele, które nie tylko stanowią oryginalny wystrój ale przede wszystkim tworzą spójną całość, począwszy od planu stołów na etykietach na alkohol skończywszy.

Jeśli jednak nie znalazłeś potrzebnych Ci elementów - skontaktuj się z nami. Mamy możliwość zaprojektowania ich dla Ciebie.

 Jak zamówić dekorację

uwagi do przesyłanych plikow

Data dostawy 7 dni

Opinie

Napisz opinię
Plan Stołów - Złoty Glamour

Plan Stołów - Złoty Glamour

Dekoracyjny Plan Stołów "Witamy" z eleganckim złotym motywem

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×