Plan Stołów - Złoty Glamour

Nowy produkt

30000 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Dekoracyjna plansza z numerami stołów wraz z listą nazwisk osób siedzących przy danym stoliku, czyli Plan Stołów Złoty Glamour - wydrukowana przez nas dla Ciebie na papierze plakatowym to bardzo stylowy pomysł na uporządkowanie miejsc na sali.

Jeśli organizujesz wesele - wiesz pewnie, że coraz częściej spotykane jest wcześniejsze przydzielanie miejsc każdemu z Gości i wywieszanie Listy przy wejściu do sali weselnej. Dzięki temu możesz dyplomatycznie "porozsadzać" osoby, które niekoniecznie za sobą przepadają a jednocześnie posadzić blisko siebie tych z Gości, którzy chętnie będą bawić się razem. Pozwoli Ci to również zadbać o to, aby ważni Goście mieli zagwarantowane honorowe miejsca. Unikniesz krępującego przesadzania, przenoszenia podczas zajmowania miejsc.

W ten sposób każdy Gość bez problemu znajdzie swoje miejsce a Ty zyskasz modną dekorację.

Planszę Plan Stołów wydrukujemy na wysokiej jakości papierze plakatowym o gramaturze 200g ekologicznymi farbami. Do wyboru dostępnych jest kilka formatów.

Wysoka rozdzielczość druku sprawia, że wydruk oglądany nawet z bardzo bliska wygląda pięknie i estetycznie.

Jeśli plansza jest pionowa a Ty potrzebujesz poziomą (lub odwrotnie) – skontaktuj się z nami, dopasujemy planszę do Twoich potrzeb.

Treść planszy jest przykładowa.
Twoja treść może być niekoniecznie ślubna - organizując Urodziny, Komunię czy Chrzciny również możesz zamówić plakat, który uzupełni Twoje dekoracje.

Plakat z Planem Stołów możesz przyczepić do zaplanowanej większej dekoracji np. ozdobnymi szpilkami albo przykleić za pomocą taśmy dwustronnie klejącej do kawałka sztywnej płyty, deski lub grubej tektury – po czym ustawić na sztalugach. Plakat można też oprawić w ramki lub antyramę albo przyczepić bezpośrednio do drzwi wejściowych na salę weselną.

Z tym samym motywem przewodnim w naszym sklepie znajdziesz zarówno duże plany stołów jak i malutkie etykiety na podziękowania, co pozwoli Ci stworzyć spójną całość dekoracji.

 Jak zamówić dekorację

uwagi do przesyłanych plikow

Data dostawy 7 dni

Opinie

Napisz opinię
Plan Stołów - Złoty Glamour

Plan Stołów - Złoty Glamour

Dekoracyjny Plan Stołów "Witamy" z eleganckim złotym motywem

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

25 innych produktów w tej samej kategorii:

×