Bajkowe Gwiazdki na ścianę

Dostępne

Nowy produkt

40000 Produktów

31,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Bajkowe Gwiazdki to bardzo uniwersalny zestaw. Możesz nakleić go na pustych ścianach, suficie czy meblach w pokoju dziecięcym ale również w świetlicy, bawialni czy na korytarzu szkolnym.

Na arkuszu w komplecie są bajkowe gwiazdki w różnych wielkościach, które możesz rozmieścić dowolnie, tak jak Ci pasuje. Gwiazdki pasują do innych wzorów naklejek z serii Kosmos. Możesz nimi uzupełnić zestaw Planet, przykleić obok Kosmonauty i jego Rakiety. Kształt gwiazdek pasuje również do ścieżek do skakania - Planet i Gwiazdek z Alfabetem. Pięknym uzupełnieniem Bajkowych Gwiazdek mogą być gwiazdki z naklejek świecących w nocy - po zgaszeniu światła dekoracja zyska nowy wymiar!

Każda Gwiazdka została wycięta osobno po obrysie. Możesz je rozmieszczać dowolnie nie tylko na ścianie - ale również na suficie czy meblach.

Naklejki NIE zawierają białego ani bezbarwnego obrysu wokół wzoru, więc będą się idealnie prezentować na każdym kolorze ściany, chociaż jak każde gwiazdki - najpiękniej będą prezentować się na ścianach w odcieniach błękitu, niebieskiego i granatowego.

bajki1.jpg

Szczegóły techniczne:

- Atrament,
który stosujemy do drukowania naszych bajkowych naklejek ściennych spełnia rygorystyczne europejskie normy co do jakości powietrza wewnętrznego, co zostało potwierdzone Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Możesz zatem bezpiecznie i z czystym sumieniem naklejać naklejki w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie często przebywają dzieci: w przedszkolach, szkołach, pokojach dziecięcych, bawialniach i innych miejscach użyteczności publicznej - na przykład przychodniach i szpitalach.

- Folia, której używamy - to folia winylowa z klejem Easy Dot z bardzo ciekawymi właściwościami klejenia:
możesz kilkukrotnie przekleić naklejki w inne miejsce bez uszkodzenia zarówno powierzchni jak i samej naklejki!

Daje Ci to możliwość skorygowania ewentualnych błędów przy aplikacji naklejek.
Unikalne właściwości pozwalają na zastosowanie naklejek z tej folii wszędzie tam, gdzie trochę nierówne, porowate powierzchnie utrudniają stosowanie zwykłej folii.
Dzięki specjalnej technice naniesienia kleju w postaci punktów - naprawdę możliwe jest klejenie bez bąbli nawet dużych powierzchni!

Folia ta posiada atest niepalności B1 i M1.


bajki3.jpg

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Bajkowe Gwiazdki na ścianę

Bajkowe Gwiazdki na ścianę

Zestaw naklejek na ścianę Bajkowe Gwiazdki do wielokrotnego naklejania

Produkty powiązane

23 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×