You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Zakochane Sowy

Dostępne

Nowy produkt

1000 Produktów

70,00 ZŁ

Uwagi do produktu

Kolejne Sowy z kolekcji bajkowych naklejek z Sowami. Zakochane Sowy siedzące na gałęzi, uzupełnione czerwonymi serduszkami to znakomity pomysł nie tylko do pokoju dziecka. Słodki wzór pasuje też do pokoju dorastającej Nastolatki.

Wielkość naklejki po naklejeniu na ścianę: 110x65cm

Bajkowe postacie namalowane zostały w pięknych, pogodnych kolorach i kształtach. Wszystkie wzory z serii "Sowy" pasują do siebie - możesz stworzyć jednolity zestaw do całego wnętrza pokoju dziecięcego. Wszystkie elementy są duże, wyraźne, widoczne na ścianie.

Każdy element naklejki wycinamy osobno po obrysie, dlatego poszczególne elementy z każdego zestawu można rozmieścić dowolnie.

Naklejki NIE zawierają białego ani bezbarwnego obrysu wokół wzoru, więc idealnie prezentują się na każdym kolorze podłoża:

bajki1.jpg

Szczegóły techniczne :

- Atrament
stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Folia zastosowana do naklejek - z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.
W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość kilkukrotnego przeklejenia naklejki w inne miejsce bez uszkodzenia zarówno powierzchni jak i samej naklejki.
Unikalne właściwości pozwalają stosować ten rodzaj folii wszędzie tam, gdzie trochę nierówne, porowate powierzchnie utrudniają stosowanie zwykłej folii.
Dzięki specjalnej technice naniesienia kleju - w postaci punktów - możliwe jest klejenie bez bąbli!

bajki3.jpg

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Zakochane Sowy

Zakochane Sowy

Zestaw naklejek na ścianę Zakochane Sowy na gałęzi. Wielkość naklejki po naklejeniu na ścianę: 110x65cm

Akcesoria

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×