Zainspiruj uczniów naklejkami

Zainspiruj uczniów naklejkami

Dzieci uwielbiają naklejki, ponieważ dzięki nim mogą wykazać się sporą kreatywnością. Dodatkowo pozwalają w ciekawy sposób ozdobić wnętrze szkoły, przedszkola lub innych placówek. Doskonałym przykładem są z pewnością gotowe dekoracje szkolne, które można znaleźć w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego. Asortyment obejmuje naklejki motywacyjne, edukacyjne na drzwi, podłogi czy na schody. Przekonaj się, jak wspaniale pobudzają wyobraźnię uczniów! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Interesujące, gotowe dekoracje szkolne

Pomysłów na stworzenie pięknej, przyjaznej przestrzeni w szkole jest wiele, jednak najbardziej inspirujące okazują się dla dzieci naklejki. Propozycją godną uwagi jest z pewnością naklejka podłogowa wąż z alfabetem.

Wąż z literami alfabetu na podłodze

Urzeka przepiękną kolorystyką oraz pieczołowitym wykonaniem, jednocześnie zachęca dzieci do aktywności i czytania liter. To doskonały sposób na utrwalenie alfabetu. Podobnym produktem jest krokodyl. W tym przypadku przedstawiono jednak cyfry.

Krokodyl z cyframi na podłodze

To świetna forma nauki poprzez zabawę! Obie naklejki dostępne są w kilku wielkościach, co pozwala dobrać ich wymiary do danej przestrzeni.

Oferowane przez nas naklejki do szkoły obejmują również atrakcyjne cytaty, piktogramy przypominające o dezynfekcji oraz zakładaniu maseczek ochronnych, gry sprawnościowe, alfabet, mapy, a także wiele innych. Tak bogata oferta z pewnością sprosta oczekiwaniom pedagogów, rodziców oraz samych uczniów. Jesteśmy przekonani, że naklejki ze sklepu Akatja.pl zwrócą uwagę wszystkich pociech i przypadną im do gustu.

Wspaniałe naklejki dla dzieci do zabawy

Wspomniany krokodyl z cyferkami oraz wąż z alfabetem to jedne z ciekawszych propozycji naklejek dla dzieci do zabawy skierowanych do młodszych, jak również starszych dzieci. Pozwalają połączyć aktywność fizyczną z rozwojem motoryki, ale i zintegrować otoczenie w szkole, świetlicy, przedszkolu czy wielu innych miejscach. Kolejną propozycją jest gra sprawnościowa, mianowicie zestaw 27 naklejek na podłogę przedstawiających ręce i nogi. To kreatywna gra świetnie pobudzająca wyobraźnię. Najchętniej wykorzystywana jest jednak w tradycyjny sposób - gra polega na przeskakiwaniu kolejno rzędów poprzez odpowiednie umieszczanie rąk i nóg - oczywiście zgodnie z piktogramami. W sklepie internetowym Akatja.pl można znaleźć także: podłogową grę w klasy, Twister na podłogę, stonogę z alfabetem czy grę na podłogę “Naśladuj mnie”.

Dziecko bawiące się na podłogowej grze w klasy

Naklejki edukacyjne po polsku i angielsku

Nauka poprzez zabawę i pobudzanie kreatywności to bardzo ważny aspekt edukacyjny. Podobny efekt można uzyskać, stosując naklejki motywacyjne po angielsku lub po polsku. Otrzymanie jej po dobrze wykonanym zadaniu to nie tylko powód do dumy dla ucznia, ale i zachęta do dalszej pracy oraz własnego rozwoju. Produkty znajdujące się w naszym asortymencie charakteryzują doskonale nasycone kolory i wysokiej jakości folia samoprzylepna.

Samoprzylepne kamienie z literami alfabetu na podłogę

Naklejki wykonane są z winylu, dlatego tak szybko nie ulegają zniszczeniu, jak ich papierowe odpowiedniki. Uzupełnieniem naklejek motywacyjnych jest dedykowana im tablica motywacyjna, na której można zaznaczać i nagradzać postępy dzieci. Unikalną propozycję stanowią również naklejki edukacyjne na schody. To między utrzymane w atrakcyjnej formie i ciekawych kolorach hasła motywacyjne, recepty na zdrowie, ale i naklejki w formie podpowiedzi naukowych - tabliczki mnożenia, popularnych pytań w języku angielskim, części mowy, najważniejszych dat historycznych, jednostek miar czy zasad bezpieczeństwa dziecka w sieci. Jak zatem widać, naklejki obejmują wszystkie dziedziny naukowe. Doskonale odnajdą się na podstopnicach do stopni, gdyż zostały odpowiednio zabezpieczone. Dzięki nim dzieci, idąc schodami na szkolnym korytarzu lub nawet w domu, będą mogły pogłębiać wiedzę.

Bogaty asortyment naszego sklepu

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępnych jest wiele ciekawych propozycji. Wśród nich należy wymienić: personalizowane naklejki na drzwi, mapy, podłogowe kątomierze, plansze edukacyjne, tablice informacyjne, gry i wiele więcej.

Podłogowa gra twister

Oferowane produkty charakteryzuje wysoka jakość, atrakcyjna cena oraz mnogość zastosowań.Naklejki pobudzają kreatywność, rozwijają motorykę, pomagają w nauce i pogłębianiu zainteresowań lub zdobywaniu nowych. Jednocześnie przykuwają uwagę poprzez unikalną, żywą kolorystykę. Naklejki na ściany są łatwe w użyciu i bardzo trwałe, co zostało docenione przez wielu naszych klientów. Warto zwrócić uwagę m.in. na tego typu naklejki edukacyjne: “Matematyka jest miarą wszystkiego”, “Bądź uprzejmy dla innych”, Skala pH, Układ okresowy pierwiastków czy Mapa Świata. Z pewnością pomogą odnaleźć się w szkolnej rzeczywistości, a także ułatwią naukę.

Dlaczego warto wybrać oferowane przez nas gotowe dekoracje szkolne? Z pewnością dzięki nim stworzysz niepowtarzalny klimat w danym pomieszczeniu. Dzieci, zwłaszcza te młodsze, znacznie lepiej i bezpieczniej poczują się w przedszkolu czy szkole. Pozwolą także urozmaicić spędzony czas chociażby poprzez powtarzanie alfabetu czy tabliczki mnożenia w niebanalnej formie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Życzymy udanych zakupów!

Zostaw odpowiedź

All fields are required

Imię:
E-mail: (Not Published)
Komentarz:
×