You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Naklejka dziura z dinozaurami

Dostępne

Nowy produkt

3000 Produktów

21,00 ZŁ

32,00 ZŁ z podatkiem

-11,00 ZŁ

Uwagi do produktu

Stwórz spektakularny trójwymiarowy efekt na ścianach Twojego domu naklejając oryginalną naklejkę, która otwiera fikcyjną dziurę na ścianie domu.
Ta naklejka sprawia wrażenie, że część twojego domu została zburzona, a po drugiej stronie przepaści widać piękny fantastyczny świat prehistorycznych dinozaurów.

Ta urocza naklejka ścienna z dinozaurami stanowi wspaniały dodatek do sypialni, sal zabaw, pokojów młodzieżowych i łazienek.

Nasze naklejki ścienne są wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości - z wysokiej jakości winylu i drukowane przy użyciu atramentów przyjaznych dla środowiska, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci, rodziny i środowiska - aby zapewnić produkt wysokiej jakości. Naklejki są cienkie i wyglądają płasko na ścianie, jak mural. Naklejki te są łatwe w użyciu; wystarczy usunąć naklejkę z podkładu, umieścić na czystej suchej powierzchni i wygładzić, aby usunąć pęcherzyki powietrza.

Różne rozmiary dostępne do wyboru, zapoznaj się z dostępnymi opcjami i wybierz rozmiar, który najbardziej Ci odpowiada.
- Jeśli interesuje Cię niestandardowy rozmiar, skontaktuj się z nami.

Co wyróżnia nasze naklejki? To, że możesz je kilkakrotnie przeklejać w inne miejsce, nie pozostawiając śladu na ścianie!


Bardziej technicznie :

- Atrament
zastosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Folia zastosowana do naklejek - z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.
W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość kilkukrotnego przeklejenia naklejki w inne miejsce bez uszkodzenia zarówno powierzchni jak i samej naklejki.
Unikalne właściwości pozwalają stosować ten rodzaj folii wszędzie tam, gdzie trochę nierówne, porowate powierzchnie utrudniają stosowanie zwykłej folii.
Dzięki specjalnej technice naniesienia kleju - w postaci punktów - możliwe jest klejenie bez bąbli!


bajki3.jpg

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Naklejka dziura z dinozaurami

Naklejka dziura z dinozaurami

Naklejka dziura w ścianie z dinozaurami - do wielokrotnego naklejania

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×