Naklejka mrożone szkło: Gwiazdki

Dostępne

Nowy produkt

8000 Produktów

75,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Samoprzylepna naklejka z efektem mrożonego szkła

to produkt rozwijający wachlarz rozwiązań naklejkowych do domu i nie tylko.

Najczęściej naklejki szronione stosuje się do oklejania witryn sklepowych lub wystawowych ale również świetnie sprawdzą się w nowoczesnych przestrzeniach biurowych, w których znajdują się szklane ścianki do oddzielania stanowisk.Bardzo praktycznym zastosowaniem jest naklejenie eleganckiego deseniu imitującego mrożone szkło na szklane drzwi biura, aby pracownicy i goście przez pomyłkę nie wpadali na zamknięte drzwi.

Naklejki z folii mrożonej pozwalają na wyeliminowanie problemu widoczności okien, szklanych drzwi, kabin prysznicowych, itp. przez co zapewniają poczucie intymności, chroniąc Twoją prywatność.

Folia szroniona znacznie podnosi też estetykę – maskuje odciski palców, lekkie zabrudzenia powierzchni, jest również łatwa w utrzymaniu czystości.

Na całą naklejkę mrożoną naklejona jest folia transportowa ułatwiająca naklejenie naklejki w całości.

Jeśli odpowiada Ci wzór, ale potrzebujesz inny niż dostępny rozmiar - skontaktuj się z nami - na zamówienie dostępne inne rozmiary!

Uwaga:

  • Naklejki są przeznaczone do klejenia „na sucho”, czyli przed klejeniem NIE należy spryskiwać wodą (ani niczym innym) powierzchni naklejki i szyby.
  • Zamawiając naklejkę zawierającą tekst – zastanów się, czy będziesz ją kleić na zewnątrz, czy od środka. Jeśli chcesz kleić od środka - aby tekst był prawidłowo czytelny dla przechodniów z ulicy od zewnątrz – wybierz wersję odbicia lustrzanego.Instrukcja jak nakleić naklejkę / szablon
  1. Przygotuj miejsce do naklejania – suchą, czystą powierzchnię, miękką ściereczkę, kawałek filcu lub raklę, nożyczki. Rozprostuj naklejkę, wygładzając całą powierzchnię, usuwając bąble powietrza spod folii transportowej.
  2. Możesz porozcinać naklejkę na elementy aby nakleić je w innej aranżacji niż na arkuszu.
  3. Odklej naklejkę z folią transportową od papieru. Przy małych elementach dociskaj punktowo folię transportową do naklejki aby łatwiej je oddzielić. Przy większych naklejkach poproś o pomoc jeszcze 1-2 osoby.
  4. Przyłóż i naklej naklejkę do ściany, dociskając odklejone fragmenty.
  5. Jeśli odklejasz papier na ścianie - odklejaj go płynnie dociskając odsłonięte fragmenty naklejki do ściany.
  6. Powoli odrywaj folię transportową dodatkowo dociskając mniejsze elementy.
  7. Naklejka gotowa! Jeśli naklejałeś szablon - teraz maluj wzór. Po malowaniu szablon powoli oderwij od ściany.
Data dostawy 2 dni

Opinie

Napisz opinię
Naklejka mrożone szkło: Gwiazdki

Naklejka mrożone szkło: Gwiazdki

Naklejka mrożone szkło: gwiazdki

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×