Naklejki motywacyjne z niebieskim ptaszkiem

Dostępne

Nowy produkt

1000 Produktów

50,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zestaw drukowanych naklejek motywacyjnych z z kolorowymi, bajkowymi rysunkami niebieskiego ptaszka i napisami motywującymi. W zestawie są 153 naklejki, każda o średnicy 4cm. Na samoprzylepnej błyszczącej folii winylowej rysunki wydrukowane są wodoodpornym, bezpiecznym dla Dzieci atramentem z certyfikatem Eurofins. Kolory są piękne, nasycone.

Naklejek możesz używać do nagradzania Dzieci za różne osiągnięcia - np. postępy w nauce, przeczytanie tekstu, zrobienie zadania, piękny rysunek, pokonanie toru przeszkód a także za wzorowe zachowanie.

Naklejki są winylowe, nie papierowe! Nie ulegną tak łatwo rozdarciu, nie rozpuszczą się od wody.

W zestawie jest 7 różnych tekstó na górze naklejki: WZOROWA PRACA, SUPER, WSPANIALE, BARDZO DOBRZE, ZNAKOMICIE, DOSKONALE, FANTASTYCZNIE. Na dole naklejki jest miejsce do wstawienia własnego tekstu - na przykład nazwy Przedszkola, Szkoły, Klasy czy też nazwy Przychodni. Można też to miejsce pozostawić puste. Wstawiamy jeden rodzaj indywidualnego tekstu na jeden komplet naklejek.

Jeśli chcesz własny tekst - podaj go w Uwagach do produktu lub napisz do nas maila po zakupie!

Mamy możliwość zmiany wielkości, kolorów, kształtów i tekstów na naklejkach. Jeśli nie znalazłaś odpowiedniego wzoru - skontaktuj się z nami, może uda nam się Ci pomóc.

Naklejki możesz je naklejać w domu, przedszkolu, żłobku czy przychodni - czyli miejscach użyteczności publicznej, możesz je naklejać na specjalne karty, tablice lub bezpośrednio na odzież Dziecka.

Naklejki są uniwersalne - dobrze przyklejają się na niemal dowolnych gładkich powierzchniach – papierze, odzieży, drzwiach, meblach, ścianach, szkle, płytkach ceramicznych, lustrach.

Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Naklejki motywacyjne z niebieskim ptaszkiem

Naklejki motywacyjne z niebieskim ptaszkiem

Zestaw 153 kolorowych naklejek o średnicy 4cm każda z kolorowym bajkowym niebieskim ptaszkiem i motywującymi napisami

10 innych produktów w tej samej kategorii:

×