Naklejki szkolne

Jest 630 produktów.

Podkategorie

 • naklejki na ściany

  Szkolne naklejki na ściany to doskonały pomysł, aby zachęcić uczniów do nauki lub pomóc im w przyswajaniu nowej wiedzy. Dzięki kolorowym grafikom pięknie przystrajają sale lekcyjne i sprawiają, że atmosfera w nich staje się dużo bardziej przyjazna dzieciom. Wśród nich znajdują się propozycje dostosowane do różnych przedmiotów szkolnych, w tym języka obcego, matematyki, chemii czy geografii. Jedną z ich największych zalet jest możliwość łatwego zamontowania bez konieczności zakupu specjalistycznych narzędzi czy dodatkowych akcesoriów. Szkolne naklejki edukacyjne przeznaczone są do przyklejenia na dowolnej powierzchni ściany lub mebli. Mogą posłużyć jako materiał dydaktyczny do lekcji lub zostać wykorzystane podczas edukacyjnych gier i zabaw ułatwiających przyswajanie nowych zagadnień. Dzięki temu młodzi uczniowie poczują się bardziej zmotywowani do pracy i chętni do pogłębiania wiedzy. W asortymencie znajduje się szeroki wybór szablonów dostosowanych do różnych kategorii wiekowych dzieci.

 • tabliczki do szkół

  Tabliczki informacyjne na drzwi do szkoły doskonale sprawdzą się w każdej placówce edukacyjnej. Umożliwiają znakowanie szkolnych sal lekcyjnych, biurowych, gabinetów oraz innych pomieszczeń. Dzięki nim poruszanie się po szkole, szczególnie przez nowych uczniów czy rodziców stanie się dużo łatwiejsze. Dodatkowo mogą posłużyć w celu umieszczenia w poszczególnych miejscach ważnych komunikatów, takich jak obecność systemu monitoringu, zakaz palenia, wstępu przez nieupoważnionych czy parkowania. Materiały wykonania tabliczek przydrzwiowych do szkoły przystosowane są do różnego rodzaju niekorzystnych warunków atmosferycznych, dlatego mogą być stosowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. W asortymencie znajdują się numery sal lekcyjnych i nazwy pomieszczeń szkolnych. Ich rozmiary, stylistykę i kolorystykę można dostosować do własnych potrzeb. Dostępne są także klasyczne tabliczki państwowe z nazwami urzędów czy godłem polski, które powinny się znaleźć w każdej placówce edukacyjnej.

 • naklejki na podłogi

  Zabawa w szkole to nieodzowny element tego, aby nasze najmłodsze pociechy przyzwyczaiły się do szkoły, chciały do niej wracać i przede wszystkim się w niej uczyć. Jak dobrze wiemy, początek szkolnej drogi jest niezwykle ważny, gdyż nauka naszego dziecka tak szybko się nie skończy, a nie chcemy, by zniechęciło się już na starcie. Nauka przez zabawę od wielu lat jest dobrze znaną metodą, która pozwala dziecku nie tylko robić to, co najbardziej lubi - czyli bawić się - lecz również niepostrzeżenie sprawia, że dziecko uczy się nowych rzeczy. Nie raz mówiąc do swojej pociechy chwalimy ją, że czegoś się nauczyła - zaskoczenie dziecka w takich sytuacjach jest często bezcenne, gdyż nabiera ono wtedy więcej chęci do nabywania wiedzy i dowiedzenia się, czego jeszcze może się nauczyć. Istnieje bardzo wiele sposobów do nauki poprzez zabawę - jednym z nich są dobrze wszystkim znane gry, niegdyś rysowane za pomocą kredy na podłogach. W dzisiejszych czasach obyczaj ten nieco zanikł, lecz w tym miejscu wychodzą firmy takie jak Akatja, dając nam do ręki choćby takie rzeczy jak naklejki na podłogę, przedstawiające nasze ulubione gry podwórkowe przedstawiające lub takie, które mają uczyć nasze dzieci nie tylko w czasie lekcji, ale i przerw.

 • naklejki na schody

  Naklejki na schody w szkole - dla wielu nie znających zbyt dobrze tematu sam pomysł może wydawać się do dziwny. Po co zakładać cokolwiek na schody, skoro lekcje odbywają się w klasach? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta: naklejki na schody pozwalają szybciej zapamiętać ważne treści, jak też niesamowicie poprawiają estetykę schodów. Zwykle szare stopnie w wersji kolorowej łatwiej zwracają uwagę, i przy okazji ukrywają pewną surowość, która zawsze jest zawarta w szkolnych korytarzach. Tego typu “gadżety” przydają się także do szkół “dla starszych”, choć ci najmłodsi z racji wieku wykorzystają ich potencjał najlepiej. Naklejki na schodach w szkole, zwłaszcza tej w granicach klas 1-3, często okazują się bezcenne dla najmłodszych, którzy dzięki ich walorom edukacyjnym uczą się kolejnych rzeczy, ćwicząc tym samym umysł i spostrzegawczość. Na co jednak są naklejki pod schody czy naklejki na schody akurat do szkół? Jaka jest ich cena i co tak naprawdę wnoszą do szkolnych murów?
  Poniższe zestawy, to tylko propozycje. Jeśli masz pomysł na inne wzory naklejek edukacyjnych na schody - z chęcią go zrealizujemy!

 • Plansze edukacyjne

  Plansze – plakaty do zawieszenia - z treściami edukacyjnymi to jedna z podstawowych dekoracji szkolnych niezastąpiona podczas zajęć lekcyjnych. Duże i kolorowe rysunki, zdjęcia z podpisami umieszczone na ścianach korytarzy i sal lekcyjnych znajdują się chyba w każdej szkole. Ile by ich nie było – to i tak będzie za mało, dlatego zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji i uzupełnienia Waszych kolekcji o nowe wzory.

  Plansze edukacyjne to niezastąpiona pomoc dla nauczycieli jak i uczniów. Dzięki uporządkowanym wiadomościom, przedstawionym w przystępnej, kolorowej formie łatwiej jest zarówno tłumaczyć jak i przyswajać nową wiedzę.

  Dzięki temu, że nasze plansze są dostępne w kilku rozmiarach możesz dopasować je do swoich potrzeb: do niewielkiej sali lekcyjnej wybierz mniejsze rozmiary a na wielkim korytarzu świetnie sprawdzą się te największe.

  Można je zawiesić na ścianie bądź na tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

 • Naklejki na drzwi

  Seria gotowych naklejek na korytarz szkolny z pewnością pomoże w organizacji wspólnej przestrzeni, uwzględniając estetykę i przejrzystość komunikatów. Kolorowe naklejki zaprojektowane z myślą o najmłodszych są świetnym sposobem na zaaranżowanie przestrzeni nie tylko dla nowych uczniów w placówce. Oznaczenie na drzwiach w postaci napisu i adekwatnego rysunku umożliwi najmłodszym odnalezienie się na szkolnym korytarzu bez stresu i nieprzyjemności. Zwykłe numerki bądź szare tabliczki nie są przyjazne dla dzieci, które zdecydowanie wolą komunikaty dopasowane do ich estetyki. Informacyjne naklejki na drzwi w szkole zostały więc zaprojektowane w taki sposób, aby ich przekaz informacyjny i graficzny, a także sposób naklejenia na powierzchnie były proste oraz intuicyjne. Świetnie nadają się na drzwi sal lekcyjnych, oznaczenie w nich punktów istotnych w świecie przedszkolaka i ucznia na początku edukacyjnej drogi. Są niezastąpione w każdej placówce publicznej czy prywatnej skierowanej do najmłodszych.

 • Naklejki motywacyjne

  Dostępne w naszej ofercie naklejki motywacyjne dla dzieci dostępne są w 8 różnych wzorach do wyboru. Oferujemy kolorowe naklejki z hasłami o przesłaniu motywacyjnym, które zapewnią dziecku radość i angażują w wiele działań w pojedynkę lub w grupie. Doskonale nadają się w domu, na obozach i zajęciach dla dzieci, a także w szkole. Są prostym oraz intuicyjnym sposobem nagradzania dziecka za osiągnięcia i sukcesy. Oprócz wykorzystania naklejek w czasie zajęć edukacyjnych z powodzeniem mogą służyć jako nagroda w gabinecie lekarskim, u stomatologa czy fryzjera, gdzie wizyta wiąże się z ogromnymi emocjami i często dziecięcą niechęcią czy ogromnym stresem. Naklejki motywacyjne dla uczniów i przedszkolaków to doskonałe rozwiązanie tego typu problemów. Nagradzając dziecko za dobre zachowanie, można zyskać jego uwagę i zaangażowanie w daną czynność. Najmłodsi uwielbiają rywalizację, ale również są pełni wdzięczności w chwili, kiedy ich sukces i dążenie do osiągnięcia danego celu zostaje nagrodzone. Okrągła, kolorowa naklejka z napisem z pewnością wywoła dumę u każdego dziecka.

 • Tapety i okleiny

  Specjalnie dobrane wzory dopasowane do potrzeb szkolnych - tematyczne naukowe, ekologiczne, podróże, żywność jak również neutralne, dające wytchnienie dla oczu. Korytarze, sale, stołówki w szkołach mają często puste ściany. Dzięki odpowiednio dobranym wzorom tapet i oklein zmienisz surowe wnętrza w kolorową krainę inspirującą do nauki.

 • Tablice kredowe

  Folia tablicowa samoprzylepna, po której można pisać zwykłą kredą lub mazakami kredowymi. Dowolne rozmiary, różne kształty pozwalają na bardzo szerokie możliwości zastosowania. Od pokojów dziecięcych poprzez kuchnie domowe, szkoły, przedszkola aż po bary, kawiarnie, restauracje a nawet foodtrucki. Łatwość montażu i przystępne ceny sprawiają, że taka tablica może ozdobić i być przydatna w wielu miejscach.

 • Na stoliki

  Laminowane naklejki przeznaczone do naklejenia na stoliki. Dzięki nim nieco podniszczone stoliki w świetlicy czy sali przedszkolnej zyskają nowe życie. Ulubione gry - Chińczyk, Szachy, Warcaby czy Węże i Drabiny będą zawsze dostępne dla dzieci.

 • Kartonowe Wycinanki

  Dekoracje wycinane w kolorowym kartonie to od wielu lat bardzo popularny rodzaj dekoracji. W wielu placówkach szkolnych i przedszkolnych wraz ze zmianami pór roku, nadchodzącymi świętami, rocznicami dekoruje się okna, tablice czy drzwi do klas. Ponieważ okazji i świąt jest sporo – dekoracje zmienia się dość często. Dlatego są one wykonywane z jednego z najpopularniejszych (i najtańszych) materiału – z kolorowego brystolu. Jest to bardzo wdzięczny materiał – można z niego wyciąć zarówno wielkie litery na dużą uroczystość w auli czy Sali gimnastycznej jak również malutkie dekoracyjne elementy do prac scrapbookowych. Zastosowanie do wycinania ażurowych wycinanek profesjonalnego plotera sprawia, że wykonanie dekoracji złożonej z bardzo wielu elementów nie stanowi już problemu. Staraliśmy się wybrać najpiękniejsze wzory, ale zawsze możemy wyciąć dla Ciebie jeszcze coś innego… Zapraszamy :)

 • Banery

  W tym dziale znajdziesz banery i tła idealne dla szkół i przedszkoli na różne okazje, wzory i motywy, dzięki którym każde przedstawienie czy uroczystość nabierze niepowtarzalnego charakteru.
  Mega kolorowe tła do dekoracji sceny, m.in. krajobrazy miejskie, lasy, plaże czy góry. Dzięki nim uczniowie i dzieci mogą odgrywać różne role w inspirujących warunkach. Możesz też zaproponować swój wzór.

 • pracownie przedmiotowe

  Znajdziesz tutaj zarówno pomoce edukacyjne jak i dekoracje do poszczególnych pracowni przedmiotowych. Pracownia biologiczna, pracownia chemiczna, edukacja wczesnoszkolna, pracownia fizyczna, pracownia geograficzna, pracownia historyczna, pracownie języków obcych, pracownia języka polskiego, pracownia matematyczna a także produkty o tematyce patriotycznej i religijnej.

na stronę
Pokazywanie 541 - 576 z 630 produktów
×