Wybierz obszar do wydruku:

Little York

Nowy produkt

400 Produktów

Wpisz rozmiar:

50.00 - 300.00
50.00 - 500.00

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Umieszczając piękny, kolorowy i duży wzór we wnętrzu zupełnie odmieniasz jego charakter. Z nieprzytulnego, pustego pomieszczenia tworzysz inspirującą przestrzeń.

Nasze wzory tapet i oklein drukujemy farbami z atestem, dlatego bezpiecznie możesz je zastosować zarówno w domu jak i szkole, przedszkolu, świetlicy czy przychodni, szpitalu.

Naklejanie tak dużego wzoru nie jest bardzo trudne – możesz zrobić to samodzielnie, ewentualnie poprosić kogoś o pomoc. Oczywiście – możesz wynająć również profesjonalną ekipę od tapet, która zrobi wszystko za Ciebie :)

Wybierając opcję tapety czy okleiny z laminatem – uzyskujesz powierzchnię nadającą się do zmywania, więc możesz naklejać je nawet w kuchni, łazience czy stołówce. Kolorowa tapeta to również idealna alternatywa dla paskudnych lamperii z korytarzy szkolnych malowanych farbami olejnymi na przygnębiające jednolite kolory. Okleina zamaskuje zniszczony blat, drzwi czy starą szafę.

Jak zakupić obrazek, aby był taki jaki chcesz?

  1. Wybierz materiał na którym chcesz abyśmy wydrukowali wzór. Poniżej każdy z nich jest opisany - wybierz najlepszy dla siebie.
  2. Zmierz miejsce, gdzie ma się znaleźć wydruk, możesz dodać kilka centymetrów naddatku, aby zniwelować ewentualne nierówności i brak kątów prostych podłoża.
  3. Wpisz uzyskane rozmiary w rubryce „wysokość” i „szerokość”,
  4. Na zdjęciu zaznacz, który fragment obrazka chcesz abyśmy wydrukowali i dokonaj zakupu.

Jeśli potrzebujesz pomocy – zadzwoń lub napisz do nas, ustalimy szczegóły telefonicznie lub mailowo.

Mamy możliwość przerobienia wzoru do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami jeśli wśród dostępnych materiałów nie ma tego, który potrzebujesz. Drukujemy na zamówienie również na innych materiałach.

Na czym drukujemy nasze wzory?

- tapeta na flizelinie – to gładki, półmatowy materiał o gramaturze 265g typu nonwoven (z włókniną flizelinową). Posiada atest niepalności B1 oraz FSC. Szerokość roli: 100cm.
Wybierz ten materiał, jeśli chcesz wzór umieścić na ścianie. Jest to materiał bez kleju. Klej należy dokupić osobno – w Twoim ulubionym sklepie z art. budowlanymi wybierz klej do tapet.

Naszą instrukcję naklejania tapety na flizelinie znajdziesz tutaj: https://akatja.pl/content/17-jak-naklejac-tapete

- biała folia samoprzylepna – monomeryczna biała folia samoprzylepna błyszcząca, na życzenie – matowa. Klej poliakrylanowy, permanentny. Posiada klasę palności B - S1, d0 zgodnie z DIN EN 13501-1. Szerokość roli: 100cm.
Wybierz ten materiał, jeśli chcesz wzór umieścić na drzwiach, płycie meblowej, szybie, szafie itp. Jest to materiał z klejem – samoprzylepny. Strona z klejem jest kryjąca-biała – nie jest to witraż.

instrukcję naklejania folii samoprzylepnej znajdziesz tutaj: https://akatja.pl/content/14-jak-nakleic-naklejke-kolorowa

 

laminat to dodatkowa warstwa folii zabezpieczająca wydruk. Powierzchnia jest matowa, na życzenie - błyszcząca. Nie zawiera PVC, posiada atest higieniczny PZH.
Wybierz tą opcję, jeśli powierzchnia będzie narażona na obcieranie, jak też jeśli jest potrzeba aby powierzchnia była zmywalna.

Opinie

Napisz opinię
Little York

Little York

Tapeta lub okleina z kolorowym wzorem Little York

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×