Pięć kredek z folii tablicowej

Nowy produkt

999 Produktów

45,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Pięć Kredek naklejka z folii tablicowej. Samoprzylepna, wodoodporna

Folia tablicowa to bardzo łatwy montaż - samoprzylepny klej kanalikowy pozwala na łatwe usuwanie pęcherzy powietrza przy klejeniu. Okleina jest termoplastyczna – co dodatkowa ułatwia jej montaż, można ją kleić w zakresie temperatur -30 do +90C,
Ponieważ jest odporna na promienie UV, ścieranie, smary i oleje – umożliwia to jej bardzo szerokie zastosowanie – zarówno w domu, szkole jak też restauracji, barze, kawiarni czy jako menu na food truck.

Dodatkowym atutem jest to, że folia jest łatwa w użytkowaniu i czyszczeniu – możesz używać zwykłej bądź płynnej kredy – markerów kredowych, zmywać i ścierać. Powierzchnia, na którą nakleisz folię zyska ochronną warstwę i nowe zastosowanie.

Gdzie najczęściej używane są folie tablicowe?

Na ścianach w biurach do szybkich notatek i burzy myśli, w domu możesz folię przykleić na drzwi, meble, a nawet lodówkę – uzyskując powierzchnię do rodzinnej komunikacji, listy zakupów itp. Idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym – będąc miejscem tworzenia nowych rysunków, ćwiczenia motoryki.

Folia tablicowa to idealne rozwiązanie do restauracji, barów i food trucków do wpisania aktualnego menu czy umieszczenia poprawiającego humor tekstu bądź rysunku.

W szkołach folie tablicowe można zastosować na korytarzach, gdzie uczniowie mogą wpisywać swoje teksty ale również w klasach szkolnych i przedszkolnych – jako druga tablica służąca np. do aktualnych ogłoszeń klasowych, zabaw w rysowanie.

Folia tablicowa jest bardzo łatwa w montażu i użytkowaniu.

Możesz ją przyklejać jak chcesz - zarówno na mokro jak i na sucho.

Wystarczy, że zdejmiesz papier podkładowy i przyłożysz folię od góry. Za pomocą rakli bądź szmatki – od góry do dołu dociskaj folię do ściany i przyklejaj.

W kilka chwil otrzymujesz gotową powierzchnie, na której możesz pisać, rysować kredą lub mazakami kredowymi i ścierać - wilgotną ściereczką lub gąbką.

Mamy możliwość cięcia na dowolny wymiar – jeśli potrzebujesz inny rozmiar – skontaktuj się z nami, dopasujemy wielkość wzoru do Twoich potrzeb.

Instrukcja jak nakleić naklejkę / szablon
  1. Przygotuj miejsce do naklejania – suchą, czystą powierzchnię, miękką ściereczkę, kawałek filcu lub raklę, nożyczki. Rozprostuj naklejkę, wygładzając całą powierzchnię, usuwając bąble powietrza spod folii transportowej.
  2. Możesz porozcinać naklejkę na elementy aby nakleić je w innej aranżacji niż na arkuszu.
  3. Odklej naklejkę z folią transportową od papieru. Przy małych elementach dociskaj punktowo folię transportową do naklejki aby łatwiej je oddzielić. Przy większych naklejkach poproś o pomoc jeszcze 1-2 osoby.
  4. Przyłóż i naklej naklejkę do ściany, dociskając odklejone fragmenty.
  5. Jeśli odklejasz papier na ścianie - odklejaj go płynnie dociskając odsłonięte fragmenty naklejki do ściany.
  6. Powoli odrywaj folię transportową dodatkowo dociskając mniejsze elementy.
  7. Naklejka gotowa! Jeśli naklejałeś szablon - teraz maluj wzór. Po malowaniu szablon powoli oderwij od ściany.

Opinie

Napisz opinię
Pięć kredek z folii tablicowej

Pięć kredek z folii tablicowej

Samoprzylepna naklejka Pięć Kredek z folii tablicowej

24 innych produktów w tej samej kategorii:

×