Otwierasz salon bądź nowe biuro? Naklejki informacyjne z godziną otwarcia

Otwierasz salon bądź nowe biuro? Naklejki informacyjne z godziną otwarcia

Nowoczesne, eleganckie naklejki z folii imitującej mrożone szkło pięknie zdobią na przykład witryny wystawowe czy drzwi. Często zawierają informacje o nazwie zakładu czy godzinach otwarcia. W ten prosty, skuteczny sposób można dotrzeć z ważnymi informacjami do Klientów. Szkło szronione sprawdzi się również w nowoczesnych pomieszczeniach biurowych. Do wyboru jest wiele wersji pasujących do salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych czy różnych instytucji. Mogą być okrągłe, owalne lub prostokątne, ozdobne, eleganckie czy też minimalistyczne. Naklejki sprawdzą się wszędzie tam, gdzie lokal posiada przeszklone drzwi bądź okna wystawowe. Dodadzą elegancji, urody i nowoczesności. 

Dlaczego warto używać naszych naklejek?

Jest co najmniej kilka powodów, dla których warto wykorzystać akurat naklejki.

  • To prosta, tania, wygodna i trwała metoda umieszczenia na szklanych powierzchniach ważnych informacji, takich jak godziny otwarcia czy nazwa zakładu.
  • To rozwiązanie potrzebne zawsze i w każdej branży: od salonu kosmetycznego, przez bistro, aż po biuro rachunkowe.
  • Montaż nie wymaga dodatkowych narzędzi i jest bardzo prosty. Wystarczy usunąć warstwę zabezpieczającą i przykleić naklejkę w wybranym miejscu.
  • Naklejki są estetyczne i dekoracyjne. Bardzo dobrze zastępują szronione szkło.
  • Naklejki są trwałe, odpowiednie do używania na zewnątrz i odporne na warunki atmosferyczne.
  • Naklejki są również bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy gąbka, trochę wody i delikatny środek czyszczący.
  • Mamy szeroki wybór naklejek z godzinami otwarcia. Jedne nie mają ozdobników, inne mają elementy dekoracyjne i fantazyjną czcionkę. Jeżeli Klientowi spodoba się wzór, a nie posiadamy go we właściwym rozmiarze, prosimy o kontakt. Chętnie rozwiążemy ten problem.
  • Treść naklejki (nazwę i godziny otwarcia) należy podać w treści zamówienia. Dzięki temu Klienci będą mogli dowiedzieć się, kiedy zakład jest czynny, jak się nazywa i pod jakim numerem telefonu można umówić się na wizytę.

Wybierając wzór, treść i rozmiar, dopasujesz zamówienie do swoich potrzeb. Po montażu całość będzie prezentować się zatem dokładnie tak, jak chcesz.

Praktycznie i estetycznie

Tradycyjnej tabliczki nie da się umieścić na szklanych drzwiach. Z kolei zwykła naklejka nie będzie się na nich dobrze prezentować. Rozwiązaniem będzie więc ta, imitującą szronione szkło. Jeśli w biurze znajdują się inne szklane drzwi, można ujednolicić wygląd całości, używając wszędzie jednego wzoru. Będzie to profesjonalna i nowoczesna odsłona pomieszczenia. Już od progu zakład wzbudzi zaufanie i zachęci wyglądem do skorzystania z usług. Od strony reklamowej to zatem bardzo dobry pomysł. Ma również wymiar czysto praktyczny: osoba, która bardzo się spieszy, ale chce umówić się na wizytę, może zrobić zdjęcie i zadzwonić w wolnej chwili. Może sprawdzić, kiedy będzie mieć czas na kosmetyczkę czy fryzjera. Może odnaleźć firmę w mediach społecznościowych. Same zalety!

Dlaczego podanie godzin otwarcia jest takie ważne?

Godziny otwarcia to zupełnie podstawowa informacja, w dodatku bardzo ważna dla Klientów. Mogą oni od razu wybrać dogodny dla siebie termin wizyty. Nikt nie pojawi się u drzwi tylko po to, by zastać je zamknięte. Krótko mówiąc: jednym rzutem oka możemy ocenić, czy dane miejsce spełnia nasze oczekiwania. To również swego rodzaju wizytówka. Warto więc zadbać, by prezentowała się jak najlepiej. Wtedy lokal zdecydowanie zyska na popularności, ku radości i zyskowi jego właścicieli. To mała zmiana, która potrafi zrobić dużą różnicę. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz: beauty, HoReCa czy jakiejkolwiek innej: dobra, profesjonalna reklama zawsze jest potrzebna. To część budowy uczciwej i solidnej marki, którą Klienci obdarzą zaufaniem.

Zostaw odpowiedź

All fields are required

Imię:
E-mail: (Not Published)
Komentarz:
×