Zadbaj o swoją prywatność w łazience! Naklejki dekoracyjne

Zadbaj o swoją prywatność w łazience! Naklejki dekoracyjne

Łazienka to miejsce szczególne: bardzo intymne, a jednocześnie intensywnie eksploatowane. To tutaj dbamy o swoją higienę i urodę. Warto zadbać o wygląd tego pomieszczenia, a tym samym zapewnić sobie niezbędną prywatność na przykład podczas codziennego prysznica. Do wyboru są naklejki:

  • na ścianę lub lustro;
  • na toaletę;
  • na kabinę prysznicową.

Razem tworzą wiele możliwości aranżacyjnych, można więc uruchomić swoją kreatywność i urządzić łazienkę tak, aby stała się najprzyjemniejszym pomieszczeniem w domu. Ożywią pusty kawałek ściany, ułatwią budowanie dobrych nawyków i uprzyjemnią codzienne rytuały pielęgnacyjne. Dzięki nim możesz przekształcić nudną, zwyczajną łazienkę w prywatną strefę SPA.

Rozwiązaniem są naklejki do łazienki

Ze względu na ograniczony metraż, duże zużycie wody i szybkie tempo życia wiele osób korzysta z prysznica zamiast z kąpieli w wannie. Kabina pozwala szybciej się umyć przy wykorzystaniu mniejszej ilości wody, a także zajmuje niewiele miejsca w porównaniu z wanną. Często, zwłaszcza w blokach, łazienka jest dodatkowo połączona z toaletą. To może oznaczać potencjalnie krępujące zdarzenia. Jeśli więc chcesz uniknąć przykrej sytuacji bycia osobą przyłapaną pod prysznicem - mamy rozwiązanie. Proste, nieinwazyjne, trwałe i skutecznie maskujące naklejki na drzwi kabiny prysznicowej zapewnią niezbędną dyskrecję w trakcie trwania prysznica. Naklejki do łazienki z folii szronionej maskują też odciski palców. Łatwo je zamontować i równie łatwo usunąć. Są przepiękne i dostępne w wielu wersjach: od delikatnej, secesyjnej ramy, aż po projekty zasłaniające więcej, jak magnolie z folii mrożonej, wykorzystywanej zresztą również w przestrzeni biurowej. Można wybrać taki rysunek, który najbardziej pasuje do danego otoczenia. Futurystyczne miasto? Siłownia? A może delikatne kwiaty? Wszystko zależy od Ciebie! Mnogość rysunków oraz wariantów kolorystycznych daje wiele możliwości.

Łatwo odmienisz swoją łazienkę

Naklejki to łatwy sposób na szybki lifting łazienki. W zależności od potrzeb pomogą wnieść powiew romantyzmu lub nowoczesności do wnętrza. Umieszczona na drzwiach naklejka od razu wskaże gościom drogę do toalety; na ścianie ożywi wnętrze i sprawi, że z przyjemnością przeniesiesz się do domowego salonu SPA. Do wyboru są większe i mniejsze projekty, więc na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie! W dodatku poszczególne elementy rysunku da się rozciąć i ułożyć według własnego gustu. Możesz nawet umieścić zabawne przypomnienie o spłukiwaniu toalety czy sympatyczną grafikę z matowej folii samoprzylepnej na desce sedesowej. Bez problemu stworzysz też gustowną kabinę prysznicową, niczym w stylu glamour, gdyż jest możliwość dokupienia na przykład cyrkonii do niektórych naklejek ściennych. Do dekoracji będzie odpowiednia każda gładka powierzchnia: ściana, drzwi, lustro czy prysznic. To proste i wygodne narzędzie ułatwiające zarówno mały remont, jak i totalną metamorfozę Twojej łazienki.

Bezproblemowy montaż

Naklejki są bardzo trwałe (mogą służyć latami) a przy tym niezwykle łatwe w montażu. Wystarczy oczyścić i odtłuścić wybraną powierzchnię preparatem zawierającym alkohol, na przykład denaturatem, następnie usunąć warstwę zabezpieczającą i dokładnie przykleić naklejkę. To wszystko! Bez robienia bałaganu ani stosu narzędzi. Banalnie proste! Równie przyjemne jest ich czyszczenie: wystarczy ściereczka z łagodnym środkiem myjącym. Nie trzeba (a nawet nie należy) używać żadnych, silnych detergentów. W razie potrzeby naklejki do łazienki można bez problemu usunąć. Ewentualne pozostałości kleju łatwo czyści się denaturatem. Jest to ważne zwłaszcza dla wynajmujących mieszkania młodych ludzi, którzy muszą oddać lokal w niezmienionym stanie, a chcieliby do swojego “M” wnieść nieco indywidualizmu i kreatywności na czas obowiązywania umowy. Jeśli szybko nudzisz się w tym samym otoczeniu i potrzebujesz zmiany, naklejki również mogą być doskonałym rozwiązaniem.

Zostaw odpowiedź

All fields are required

Imię:
E-mail: (Not Published)
Komentarz:
×