Powrót do szkoły - oklej szkołę na nowo

Powrót do szkoły - oklej szkołę na nowo

Powrót do szkoły jest jednocześnie wyczekiwanym i stresującym wydarzeniem. Można jednak sprawić, by stało się ono o wiele przyjemniejsze. Nasze naklejki na drzwi, maty edukacyjne czy tabliczki ułatwią odnalezienie się w szkolnym środowisku, a nawet pomogą zmniejszyć napięcie towarzyszące rozpoczęciu nauki.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Po pierwsze: naklejki szkolne nie wymagają skomplikowanego montażu. Wystarczy przykleić je do ściany lub podłogi, by zaczęły spełniać swoją funkcję. Po drugie: błyskawicznie zmienią budynek szkolny w inspirującą, kolorową, wesołą przestrzeń do nauki. Po trzecie: ułatwiają zorientowanie się w meandrach korytarzy. Po czwarte: pomagają rozładować nadmiar energii i ułatwiają przyswajanie wiedzy. Przede wszystkim są w pełni bezpieczne.

Naklejki na ściany

Cytaty, pomoce edukacyjne czy informacje porządkowe: wszystko to może być podane w estetycznej i wygodnej formie naklejek na ściany.

  • Napisy i cytaty nie tylko zdobią, ale też przypominają te wszystkie niby proste i oczywiste, a jednak niełatwe prawdy;
  • Mapa świata lub Polski w formie naklejki na ścianę? Czemu nie. To świetna pomoc naukowa nie tylko w pracowni geograficznej czy historycznej;
  • Edukacyjne naklejki ścienne pomogą przyswoić wiedzę z zakresu biologii (budowa oka, mózgu czy szkieletu), matematyki, języków obcych (hiszpański, rosyjski, angielski, niemiecki) czy wiedzy o społeczeństwie. Praktyczne, estetyczne i łatwe do zamontowania w pracowni szkolnej. Kuszą kolorami i przystępną formą przekazywania informacji. Są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku;
  • Naklejki porządkowe ułatwiają zorganizowanie życia szkolnego. Informują o tym, gdzie znajduje się punkt dezynfekcyjny i przypominają o zasadach higieny w przestrzeni publicznej. Dzięki temu zwiększa się bezpieczeństwo uczniów;
  • Dekoracje szkolne na ścianę ozdobią pracownię chemiczną czy korytarz. Uświetnią uroczystości odbywające się w placówce. Są po prostu niezbędne!

Plansze edukacyjne nie tylko zdobią, ale są również świetną pomocą dydaktyczną. Z kolei naklejki motywacyjne ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków.

Tabliczki do szkół

Tabliczki na drzwi ułatwią orientowanie się w labiryncie szkolnych korytarzy. Wskażą, gdzie znajduje się gabinet psychologa, higienistki czy serwerownia. Dzięki temu, nawet będąc pierwszy raz w placówce, nikt nie zabłądzi. Równie przydatne mogą okazać się naklejki samoprzylepne na drzwi, pomagające szybko zlokalizować odpowiednie miejsce (szatnia, kuchnia, sala WF).

Naklejki na podłogi

Naklejki podłogowe to świetny sposób, by dzieci mogły kreatywnie spędzić przerwę. Gry, takie jak klasy, państwa i miasta czy kapsle, pomagają rozładować nadmiar energii i ułatwiają skupienie się na lekcjach. Naklejki podłogowe mogą mieć również charakter informacyjny: ostrzegają o strefie otwierania drzwi, przypominają o zachowaniu odstępu i wskazują właściwą drogę.

Naklejki na schody

Naklejki umieszczone na schodach mogą mieć charakter ostrzegawczy, informacyjny, humorystyczny, motywacyjny lub edukacyjny. Wszystko po to, aby nawet w momencie drogi do klasy uczeń mógł się czegoś lub też wprawić w dobry nastrój.

Naklejki motywacyjne

Drukowane naklejki motywacyjne mogą służyć do nagradzania i monitorowania postępów uczniów. To prosty, intuicyjny i zrozumiały nawet dla najmłodszych system oceniania. Można w ten sposób wyróżnić i docenić wzorową postawę albo wyjątkowo dobrze wykonane zadanie. Ta winylowa naklejka samoprzylepna nie tylko jest kolorowa, ale stanowi bardzo jasną informację dla uczniów: warto pracować i przykładać się do powierzonych zadań. Naklejkę można personalizować, wybierając wzór oraz dodając własny tekst.

Maty edukacyjne

Wykonane z wysokiej jakości materiału banerowego maty edukacyjne są nieocenioną pomocą edukacyjną i w dodatku dają dzieciom mnóstwo radości! Zabezpieczone specjalną powłoką, różnokolorowe, z pewnością zainteresują uczniów. Laminowanie i wykorzystanie ekologicznych farb gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Matę można przenosić w zależności od potrzeb. Wszystkie te narzędzia pomogą stworzyć otwartą, przyjazną, kolorową szkołę, na jaką zasługują dzieci.

Zostaw odpowiedź

All fields are required

Imię:
E-mail: (Not Published)
Komentarz:
×