Dlaczego warto ćwiczyć tabliczkę mnożenia? Naklejki edukacyjne

Dlaczego warto ćwiczyć tabliczkę mnożenia? Naklejki edukacyjne

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic prostszego niż nauka tabliczki mnożenia. Jednak z pewnością każdy z nas na wczesnych etapach edukacji miał problem z zapamiętaniem nawet najprostszych działań oraz ich wyników, co przekładało się na problemy z szybkim rozwiązaniem skomplikowanych zadań matematycznych, opierających się w dużej mierze na mnożeniu i dzieleniu. Dlaczego warto ćwiczyć tabliczkę mnożenia? Jak sprawić, aby uczniowie nie mieli najmniejszych problemów z przyswojeniem podstawowej wiedzy matematycznej? To proste! Koniecznie przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej o edukacyjnych naklejkach ściennych!

Nauka tabliczki mnożenia poprzez barwne naklejki

Nie da się ukryć, że na etapie przedszkolnym i wczesnoszkolnym dzieci najlepiej przyswajają wiedzę przedstawioną w formie rozmaitych gier oraz zabaw. Do pozyskania wiedzy motywuje ich stałe bycie w ruchu, a przede wszystkim wspólna integracja. Ponadto dzieci, ale także młodzież znacznie lepiej zapamiętują informacje przekazywane w sposób radosny, kreatywny, a nie nudny, wywołujący odruch ziewania. Oczywiście niekiedy wiedza nie może być przełożona na emocjonującą grę i w takim przypadku doskonale sprawdzają się edukacyjne naklejki ścienne oraz na schody. Efektywnie wpływają one nie tylko na atmosferę panującą w klasie, ale przede wszystkim zwracają uwagę nawet tych najbardziej opornych uczniów. Częste patrzenie się na grafikę tudzież informację przedstawioną na dekoracji utrwala się w pamięci, dzięki czemu przyswojenie m.in. tabliczki mnożenia staje się banalnie proste i przyniesie wiele korzyści na dalszych etapach edukacji.

Dlaczego warto zainwestować w naklejki edukacyjne przedstawiające tabliczkę mnożenia?

Niezależnie od tego czy chcesz je kupić w celu urozmaicenia zajęć dydaktycznych, czy chcesz wspomóc swoje dziecko już na wczesnych etapach edukacji - naklejki edukacyjne dostępne w naszym sklepie internetowym będą strzałem w dziesiątkę. Niezwykle łatwe i szybkie w montażu, ze względu na zastosowanie intensywnych kolorów natychmiast przykują wzrok ucznia, wspierając rozwój jego zmysłu wzroku i procesów myślowych. Ponadto stanowią one swoistą motywację do zdobywania wiedzy, której brak może skutkować niewystarczającymi wynikami, aby przejść do następnej klasy. Doskonałym tego przykładem jest znajomość tabliczki mnożenia, która okazuje się niezbędna, w szczególności w klasie czwartej. Dlaczego? Otóż to właśnie wtedy uczniowie uczą się rozwiązywać z jej pomocą bardziej skomplikowane zadania. W dalszych latach nauki ilość zadań bazujących na mnożeniu oraz dzieleniu wzrasta, podobnie jak ich poziom trudności.

Które edukacyjne naklejki z tabliczką mnożenia wybrać?

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć naprawdę wiele różnorodnych edukacyjnych naklejek - od ściennych, przez naklejki na podłogę, po naklejki na schody. Mając na uwadze, jak wiele problemów może przysporzyć zapamiętanie tabliczki mnożenia na wczesnych etapach edukacji, wśród nich można znaleźć dekoracje, które temu skutecznie zapobiegną. Jednak, które z proponowanych rozwiązań wybrać? Nie martw się, zaraz Ci podpowiemy, abyś wybrał najkorzystniejszą opcję!

Naklejki ścienne

Naklejki ścienne przedstawiające tabliczkę mnożenia sprawdzą się zarówno w postaci dekoracji pokoju malucha, jak i jako element wyposażenia sal tematycznych w placówkach edukacyjnych. Ukazujące treść w atrakcyjny i barwny sposób sprawią, że nauka tabliczki mnożenia wcale nie będzie nudna. Rozmiar edukacyjnych naklejek ściennych można z łatwością dopasować do wolnego miejsca na ścianie oraz wielkości pomieszczenia, w którym zostaną umieszczone. Oferujemy naklejkę „Tabliczka mnożenia bajkowa na ścianę” w czterech rozmiarach: 52 × 40 cm, 85 × 65 cm, 130 × 100 cm oraz 120 × 160 cm. W przypadku starszych uczniów równie świetnie sprawdzi się „Tabliczka mnożenia kwadratowa na ścianę” o wymiarach 130 × 130 cm.

Naklejki na schody

Oprócz klasycznych naklejek ściennych w naszej Pracowni Dekoracji znajdziesz również edukacyjne naklejki na schody, które genialnie ubarwią szkolne korytarze. Uczniowie nawet podczas przerwy, przemieszczając się pomiędzy salami, będą mogli odświeżyć swoją wiedzę matematyczną, a tym samym stale ją utrwalać. Znajdziesz u nas naklejki „Tabliczka mnożenia trudne działania”, składające się z 22, 32, 40, a nawet 100 elementów z możliwością wyboru rodzaju tworzywa, z którego zostały wykonane. Standardowa wersja jest odporna na zmywanie i pozwala na umieszczenie na podstopnicach schodów wykonanych z rozmaitych materiałów. Z kolei wersja wzmocniona charakteryzuje się lepszą przyczepnością oraz zwiększoną odpornością na działanie czynników zewnętrznych czy też ewentualne uszkodzenia mechaniczne.

Zostaw odpowiedź

All fields are required

Imię:
E-mail: (Not Published)
Komentarz:
×