Naklejki miarki wzrostu. Idealne do przedszkoli

Naklejki miarki wzrostu. Idealne do przedszkoli

Miarka wzrostu przyklejona na ścianie to idealne rozwiązanie do przedszkoli i innych placówek, w których obecne są dzieci. Możesz w ten sposób wesprzeć rozwój Twoich podopiecznych i wspólnie śledzić, w jakim tempie rosną. Naklejka - miarka wzrostu to także doskonałe urozmaicenie codziennych zajęć. Na pewno każdy znajdzie idealną naklejkę wśród naszych propozycji. Sprawdź, czym się wyróżniają, jak bogata jest nasza oferta, gdzie jeszcze można je wykorzystać oraz jakie naklejki poza nimi warto wybrać do przedszkola. Zapraszamy do lektury!

Miarka na ścianę dla dzieci

Nasza oferta składa się z różnorodnych modeli miarek wzrostu, które będą znakomitym rozwiązaniem do każdego przedszkola. Proponujemy miarki zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dziewczynki tak samo chętnie mogą interesować się samochodami, jak i wróżkami, dlatego też dobrze nakleić kilka miarek wzrostu z różnymi wzorami i pozwolić dzieciom wybrać to, co najbardziej przypadnie im do gustu. W ofercie posiadamy artykuły ozdobione kwiatami, pojazdami, zwierzątkami, wróżkami oraz motylami, dostępne w szerokiej palecie barw m.in. czerwieni, różu, żółci, błękicie, czerni, brązie czy zieleni. Możesz wybrać miarkę, która idealnie będzie komponować się z wystrojem sali. Wśród najpopularniejszych wzorów warto wymienić naklejkę miarkę wzrostu – jednorożec oraz naklejkę miarkę wzrostu – pieski. Są to uniwersalne wzory, które pokochają i chłopcy, i dziewczynki. Miarkę można nakleić zarówno w sali, jak i na korytarzu czy w szatni. Dzięki nim dzieci z zainteresowaniem będą chciały sprawdzać swój aktualny wzrost. Tego typu czynność rozbudzi u dzieci ciekawość świata oraz dociekliwość. Pozwoli również na naukę cyfr, a także ich stosunku miar względem siebie. To zatem doskonała forma nauki, zabawy oraz sposób na dekorację sali.

Naklejki miarki wzrostu na ścianę – wysoka jakość od Akatja

Proponowane w naszej ofercie naklejki - miarki wzrostu posiadają skalę do 150 cm. Wymiary naklejek to 100 × 50 cm i należy umieścić je na ścianie w taki sposób, aby dół folii znajdował się na wysokości 50 cm. Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu będą prezentować się „jak nowe” przez długi czas, nawet podczas bardzo intensywnego i niezbyt ostrożnego użytkowania. W przypadku przedszkoli, gdzie liczba dzieci jest spora, jest to szczególnie ważne, by nie wymieniać naklejek co kilka miesięcy. Dodatkowo oferowane produkty zostały stworzone z materiałów w pełni bezpiecznych dla dzieci. Ekologiczne farby stosowane w naszej pracowni posiadają niezbędne atesty, a klej wykorzystany do przymocowania miarki na ścianie nie wykazuje negatywnego wpływu na zdrowie.

Naklejki miarki wzrostu do przedszkola – jak przykleić?

Sam proces przyklejania miarki wzrostu jest bardzo prosty i nie wymaga doświadczenia. Wystarczy nieco uwagi. Powierzchnia, na której chcesz nakleić miarkę wzrostu, musi być gładka i niepyląca. Naklejkę na początku trzeba wyjąć z kartonu i pozostawić do rozprostowania. Warto docisnąć powierzchnię czystą szmatką i usunąć ewentualne bąble pod folią transportową, które mogły pojawić się w trakcie dostawy. Naklejka - miarka wzrostu ma dość spore wymiary, dlatego też przyda się tu pomoc drugiej osoby. Malutkie elementy dekoracyjne oprócz głównej skali należy delikatnie rozciąć w taki sposób, by niczego nie uszkodzić. Następnie trzeba zdjąć naklejkę z papieru i przenieść ją na ścianę. Jeżeli jakikolwiek element pozostał na papierze, należy jeszcze mocniej docisnąć palcem folię do elementu. Po umieszczeniu naklejki na ścianie musisz dokładnie docisnąć naklejkę do powierzchni (np. czystą szmatką czy kartą płatniczą) i ostrożnie ściągnąć folię transportową. Po jej usunięciu możesz cieszyć się piękną dekoracją. Oczywiście proponowaną naklejkę możesz przykleić również na meblu np. na drzwiach czy szafie. Pamiętaj jedynie o tym, aby przed przyklejeniem dokładnie oczyścić powierzchnię i w razie konieczności odtłuścić. Należy również pamiętać, że naklejki nie można naklejać na świeżo pomalowaną ścianę. W takim wypadku trzeba odczekać minimum 14 dni.

Nasze urocze grafiki i przemyślane wzory od razu przyciągną wzrok każdego dziecka, dlatego też są to idealne produkty do niemal każdego miejsca, gdzie przebywają małe dzieci.

Naklejki miarki na ścianę nie tylko do przedszkola

Naklejki - miarki wzrostu są tak atrakcyjnym i ciekawym urozmaiceniem dla dzieci, że można je z powodzeniem przyklejać nie tylko w przedszkolach, ale także w prywatnych pokojach dziecięcych czy innych miejscach, gdzie przebywają najmłodsi np. przychodniach, kącikach zabaw lub poczekalniach. W przedszkolu dzieci nie będą mogły doczekać się kolejnego dnia, aby sprawdzić, czy już urosły – to samo może mieć miejsce także w przypadku wizyty u lekarza. Sprawi to, że dzieci będą pozytywnie nastawione do zaplanowanych badań.

Pozostałe naklejki w Akatja przeznaczone dla przedszkoli

W naszej Pracowni Dekoracyjnej można znaleźć także inne propozycje naklejek do przedszkola, które będą świetnym wsparciem podczas zajęć oraz urozmaiceniem w trakcie przerw. Warto wymienić szczególnie naklejki podłogowe, które przyjmują kształt gier korytarzowych. Gra w klasy, chińczyka czy wyścigi mogą odbywać się już nie tylko na planszy, ale również na podłodze. Bardzo ciekawe są również różnego rodzaju naklejki ścienne, które można w dowolny sposób komponować, tworząc własne ilustracje i historie. Sporo naszych naklejek ściennych występuje w więcej niż jednym rozmiarze, dzięki czemu można dopasować rozmiar do swoich potrzeb lub powierzchni ściany, na której mają się znaleźć. Dodatkowo wszystkie nasze naklejki utrzymane są w podobnym stylu, więc można ze sobą połączyć naklejkę - miarkę wzrostu, naklejkę podłogową i naklejkę ścienną, a całość będzie prezentować się spójnie i ciekawie. Bardzo kreatywnym rozwiązaniem są również ścieżki sensoryczne, które można stosować zgodnie z ich przeznaczeniem jako zamkniętą całość lub ułożyć z nich różnego rodzaju trasy np. z sali do łazienki, jadalni czy biblioteki.

Zostaw odpowiedź

All fields are required

Imię:
E-mail: (Not Published)
Komentarz:
×