Naklejki z imionami dzieci do pokoju

Naklejki z imionami dzieci do pokoju

Aby pokój dziecięcy nabrał niepowtarzalnego charakteru, udekorować można go przy pomocy różnego rodzaju ozdób dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego. Bardzo ciekawą propozycją są naklejki z imionami. Doskonale prezentować będą się zarówno na ścianie, jak i drzwiach czy meblach. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Najciekawsze naklejki z imionami od Akatja.pl

W bogatej ofercie od Akatja.pl znaleźć można różnego rodzaju naklejki ścienne z imionami. Do wyboru jest tutaj kilkadziesiąt różnych wzorów. Takie dekoracje dobrze sprawdzać będą się w pokoju zarówno niemowlaka, jak i kilkulatka. To uniwersalna, ponadczasowa ozdoba, która nigdy nie wychodzi z mody. Naklejka z imieniem to sprawdzony sposób na nadanie wnętrzu spersonalizowanego charakteru. Wchodząc do pomieszczenia, w którym się znajduje, od razu wiadomo, kto je zamieszkuje. Taką naklejkę przykleić można zarówno nad dziecięcym łóżeczkiem, jak i na szafie czy innej, równej powierzchni. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnej ozdoby tego typu może być naklejka na drzwi, która poza imieniem dziecka zawiera również zabawny napis, taki jak na przykład: “Tu szarżuje” lub “Tu tańczy”. Oto kilka najciekawszych przykładów naklejek z imionami z naszego asortymentu:

  • Tęczowy jednorożec z imieniem - model ten od długiego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów naszego sklepu internetowego. Poza ozdobnym imieniem dziecka tworzy ją również kolorowy, bajkowy jednorożec. Dekoracja jest dostępna w następujących rozmiarach: 52 x 40 cm, 85 x 65 cm, 130 x 100 cm oraz 120 x 160 cm, co pozwala na dopasowanie jej do wielkości dziecięcego pokoju i dostępnej przestrzeni. Naklejkę wyróżnia fakt, że można ją wielokrotnie przeklejać w inne miejsce, nie pozostawiając jakiegokolwiek śladu na ścianie. Każdy z elementów dekoracji jest wycinany osobno po obrysie, co sprawia, że poszczególne elementy zestawu można w pełni dowolnie rozmieścić. Naklejki nie zawierają białego czy bezbarwnego obrysu wokół wzoru, więc doskonale prezentują się na każdym kolorze podłoża. Atrament wykorzystany do produkcji naklejki spełnia rygorystyczne, europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co zostało potwierdzone Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Sprawia to, że dekoracja tego typu znajduje zastosowanie nie tylko w domu czy mieszkaniu. Z powodzeniem używać można jej również w szkole czy przedszkolu. Użyta do produkcji naklejki folia z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1. Co więcej, dzięki technice nanoszenia kleju w formie punktów możliwe jest klejenie bez nieestetycznych bąbli.
  • Naklejka koszulka z imieniem - to znakomity sposób na urozmaicenie aranżacji pokoju małego miłośnika futbolu lub piłkarza. Naklejka jest dostępna w kilkunastu różnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie jej do indywidualnych upodobań dziecka czy dominujących w jego pokoju barw. Do wyboru są następujące wymiary dekoracji ściennej: 100 x 50 cm, 120 x 60 cm, 160 x 80 cm oraz 200 x 100 cm. Produkt może mieć postać naklejki kolorowej lub jednorazowego szablonu do malowania.
  • Naklejka urodzinowa damska - taka dekoracja to znakomity sposób na udekorowanie pokoju nastolatki z okazji jej 18 urodzin. Aby nadać naklejce niepowtarzalnego charakteru, udekorować można ją przy pomocy połyskujących cyrkonii.

Naklejki z imionami z naszej oferty - garść najważniejszych informacji

Jak krok po kroku powinno wyglądać przyklejanie naklejek z imionami do ściany? Nakładać można je na dowolne, ale czyste, gładkie i niepylące powierzchnie. Mogą być to nie tylko ściany, lecz również meble, drzwi, lustra, płytki, flizy czy kabiny prysznicowe. Mokre powierzchnie należy w pierwszej kolejności wysuszyć, zatłuszczone - umyć, a zakurzone - odkurzyć. Naklejek nie powinno się przyklejać na powierzchnie świeżo malowane, chropowate, porowate, tłuste, z grzybem czy odpadającą farbą. Zanim przejdziemy do przyklejania naklejki, w pierwszej kolejności należy ją rozprostować i wygładzić całą powierzchnię, pozbywając się bąbli powietrza spod folii transportowej. W przypadku większych dekoracji niezbędna może okazać się pomoc drugiej osoby. Jeśli naklejka składa się z różnych elementów, rozcinamy ją nożyczkami na kilka części w taki sposób, aby przypadkowo nie uszkodzić zdobień. Zdejmujemy naklejkę z folią transportową z papieru. Jeżeli jakiś element na nim pozostał, dociskamy dodatkowo folię palcem, aby lepiej się od do niej przykleił. Przykładamy naklejkę do ściany, dociskając odklejony fragment przy pomocy ściereczki. W przypadku większych naklejek jedna osoba przykłada dekorację, a druga - dociska ją ściereczką. Ostatni etap to powolne, delikatne odrywanie folii transportowej. Gotowe!

Najczęstsze pytania

Wielu klientów naszego sklepu internetowego Akatja.pl zastanawia się, jakiego rodzaju preparatu należy użyć do odtłuszczenia powierzchni przed naklejeniem naklejki. Nie jest to konieczne. W zupełności wystarczające będzie tutaj przetarcie ściany z kurzu przy pomocy miękkiej ściereczki. Odtłuszczanie wymagane jest jedynie w przypadku powierzchni malowanych farbą olejną, lakierowanych płyt meblowych, szyb, schodów oraz podłóg. Do tego celu najlepiej użyć preparatu na bazie alkoholu, takiego jak denaturat czy spirytus izopropylowy. Zastosowania nie znajdą tu natomiast rozpuszczalniki - mogą bowiem przypadkowo uszkodzić klej tworzący naklejkę. Równie często zadawanym pytaniem jest to, czy naklejki można odkleić w dowolnym momencie i czy nie zostawią one śladu na ścianie? Otóż jeżeli dziecku znudzi się dana dekoracja lub niezbędne będzie przeprowadzenie remontu pomieszczenia, naklejkę można z łatwością odkleić i przykleić w inne miejsce bez obaw o pozostawienie jakichkolwiek śladów czy uszkodzeń. Powierzchnie, na których znajdują się nasze naklejki, można myć. W przypadku modeli ściennych szronionych, do tego celu najlepiej użyć wilgotnej szmatki z dodatkiem łagodnego płynu myjącego. Jeżeli chodzi natomiast o naklejki podłogowe i schodowe, bez obaw można je myć przy pomocy mopa. Uwaga! Do tego celu nie należy używać mocnych detergentów.

Zostaw odpowiedź

All fields are required

Imię:
E-mail: (Not Published)
Komentarz:
×