Naklejki i szablony ścienne dekoracyjne

Jest 314 produktów.

Podkategorie

 • według tematyki

  Naklejki i szablony malarskie AKatja o różnej tematyce. Bajkowe naklejki dla dzieci, kuchenne wzory z kawą, kwiaty, drzewa, zwierzęta i ciekawe napisy do salonu czy wzory o tematyce miłosnej do sypialni. Znajdziesz u nas naklejki zarówno do pokoju maluszka jak i młodzieżowe. Udekorujesz salon, łazienkę, korytarz a nawet wybierzesz odpowiednią naklejkę na ślub - na dywan do kościoła czy salę weselną. Jeśli poszukujesz wzoru do pokoju męskiego - z pomocą przyjdą Ci naklejki z pojazdami czy patriotyczne. Naklejki i szablony AKatja wycinane z jednobarwnych folii samoprzylepnych znakomicie wyglądają na ścianach, meblach, lustrach. Przychodzą z pomocą, gdy masz w pomieszczeniu pustą ścianę i chcesz ożywić ją jakimś ciekawym kolorowym akcentem.

 • etykiety

  W tej kategorii przedstawiamy naklejki na butelki do domowych win i nalewek, na słoiki z miodem z przydomowej pasieki a także na pojemniki z przyprawami czy też prezenty świąteczne i okolicznościowe. Teraz możesz nadać dodatkowego blasku swoim przetworom alkoholowym, miodom czy kuchennym pojemnikom.Podpisany prezent trafi we właściwe rece. Wino czy nalewka z elegancką etykietą oprócz tego, że będzie cieszyć oczy (i żołądek...) sprawi, że już nie pomylisz zawartości butelek, słoiczek miodu z etykietą również wygląda bardziej elegancko, nie mówiąc już o pomyleniu papryki słodkiej z chili...

  Poczytaj więcej o naszych etykietach - na naszym blogu: http://naklejki-na.pl/przeznaczenie-i-charakter/etykiety/

 • próbki, farby i inne...

  Prezentowana przez nas kategoria to akcesoria, które doskonale sprawdzą się w tworzeniu własnych szablonów dekoracyjnych. Umieściliśmy w niej rakle do klejenia, przydatne w montażu naklejek ściennych, dostępnych również w naszym szerokim asortymencie. Kolekcja składa się głównie z farb akrylowych umożliwiających malowanie szablonów na różnego rodzaju powierzchniach za pomocą małego pędzelka bądź miękkiej gąbki. Akcesoria do naklejek pozwolą na osiągnięcie perfekcyjnego wykończenia, rakle to z kolei praktyczne elementy polecane podczas naklejania naklejek i szablonów. Usprawnią pracę, zapewniając dokładny efekt. Nierzadko mogą okazać się niezbędne w tworzeniu niepowtarzalnych dekoracji, które w prosty sposób odmienią wystrój każdego wnętrza. Wyprodukowane z trwałych materiałów ułatwiających naklejenie naklejki na każdej powierzchni. Wszechstronna oferta naszej Pracowni Dekoracyjnej sprawi, że w jednym miejscu otrzymasz kompleksowy zestaw produktów i narzędzi do odmiany wystroju aranżacji swojego wnętrza!

 • według pomieszczeń

  Naklejki i szablony malarskie AKatja - pogrupowane wzory do wszystkich pomieszczeń w domu a także w Twojej firmie. Znajdziesz u nas naklejki zarówno do pokoju maluszka jak i młodzieżowe. Udekorujesz salon, łazienkę, korytarz. Wybierzesz odpowiednią naklejkę do sypialni, kuchni. Twój salon fryzjerski zyska niebanalną ozdobę, a użytkownicy siłowni znajdą swoje motywacyjne motto.

na stronę
Pokazywanie 289 - 314 z 314 produktów
×