Okazjonalne 

Jest 71 produktów.

Podkategorie

 • Jubileusze

  Dekoracje na różnego rodzaju jubileusze - urodziny, rocznice i inne uroczyste okazje. Możliwość personalizacji - dodania imienia, daty sprawia, że dekoracje robią większe wrażenie. A przecież o to chodzi w dekoracjach, prawda?

 • Chrzciny

  Dekoracje na Chrzest - personalizowane naklejki, plakaty z datą i imieniem dziecka. Pięknie się prezentują wśród balonów, kwiatów - umieszczone w widocznym miejscu sprawią, że goście będą mile zaskoczeni.

 • Komunie

  Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej nie może się obyć bez dekoracji - zarówno w kościele jak też podczas uroczystego obiadu w rodzinnym gronie. Personalizowane dekoracje z datą i imionami dzieci sprawiają, że ta ważna uroczystość otrzymuje dodatkowy blask.

 • naklejki ślubne

  Wyjątkowa seria ślubnych naklejek powstała z myślą o osobach, które chciałyby uświetnić ten najważniejszy dzień w życiu nowoczesną i pomysłową oprawą. Starannie zaprojektowane wzory nadadzą zwykłym powierzchniom atrakcyjny i indywidualny charakter. Będą świetnym urozmaiceniem typowych dekoracji kwiatowych i materiałowych. Oryginalne i estetyczne naklejki zaskoczą gości weselnych i podkreślą radosny, jednocześnie osobisty charakter uroczystości jaką jest ślub czy wesele. Dzięki możliwościom ich personalizacji mogą zostać dopasowane do różnych potrzeb.

  Pomysłowe i estetyczne naklejki ślubne to oryginalna dekoracja dla auta nowożeńców lub dywanu, po którym będą oni kroczyć w kościele czy na sali weselnej. W sklepie Akatja.pl oferujemy m.in. tablice rejestracyjne dla młodych par informujące o tym, kto jedzie w aucie na czele ślubnej kolumny. Proponujemy również różnego rodzaju naklejki na dywany, skrzynki i płótna z nadrukowanymi imionami lub inicjałami nowożeńców, datą ślubu czy też cytatami o miłości. Dysponujemy wzorami zarówno skierowanymi do wielbicieli bardzo efektownych dekoracji, jak i miłośników eleganckiego minimalizmu.

 • Religijne

  Dekoracyjne banery na święta religijne

 • Różne okazje

  Dekoracje na różne okazje, które wymagają specjalnej oprawy - napisu z nazwą, datą

na stronę
Pokazywanie 37 - 71 z 71 produktów
×