Samoprzylepne napisy, grafika na uroczystości religijne, komunijne – Akatja

Jest 12 produktów.

Napisy o tematyce religijnej jako naklejki - idealne na uroczystości kościelne - komunie, chrzty, śluby, Boże Ciało. Grafika o tematyce religijnej do umieszczenia na dekoracjach okolicznościowych przy okazji świąt i innych ważnych wydarzeń. Łatwa do umieszczenia na tkaninie, tablicy, szybie.

Pokazywanie 1 - 12 z 12 produktów

W życiu każdej rodziny jest wiele uroczystości religijnych – Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, Bierzmowanie i Ślub to najważniejsze z nich. W naszym sklepie internetowym Akatja znajdziesz naklejki religijne, które idealnie sprawdzą się podczas tych uroczystości. Chrześcijańskie naklejki na ścianę mogą być akcentem dekoracyjnym domu, ale również w wynajętym lokalu. Zachęcamy także do sprawdzenia wzorów, które z powodzeniem mogą zdobić pokój przez cały rok bez względu na okoliczności. Takie naklejki z pewnością zainteresują bardzo wierzące osoby.

Pierwsza Komunia Święta i naklejki religijne Akatja

Pierwsza Komunia Święta jest jedną z najbardziej celebrowanych uroczystości religijnych. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych jest to wielkie wydarzenie, które planowane jest z podobnym wyprzedzeniem co niektóre śluby. Naklejki na ścianę religijne to doskonały sposób na wyróżnienie tego dnia spośród wszystkich innych. Można je zastosować w domu, jak również poprosić o ich ekspozycję w lokalu gastronomicznym. Przygotowaliśmy wzory uniwersalne, które np. restauracje mogą instalować na czas majowych przyjęć, oraz napisy, w których można uwzględnić konkretną datę. Jesteśmy przekonani, że naklejka na Pierwszą Komunię Świętą zostanie doceniona zarówno przez chłopca, jak i dziewczynkę. 

Chrześcijańskie naklejki na ścianę doskonałym pomysłem na prezent

Nie ulega wątpliwości, że osoby głęboko wierzące cenią sobie prezenty związane z wiarą. Chrześcijańskie naklejki na ścianę są zatem doskonałym pomysłem na prezent. Naklejka „Jezu ufam Tobie” czy wzór przedstawiający Jezusa lub postać Jana Pawła II z pewnością spotka się z dużym podziwem i dużą wdzięcznością. Tego typu upominek możesz wręczyć z okazji przyjęcia sakramentu świętego, rocznicy, urodzin oraz tak zwyczajnie bez okazji, pokazując, jak ważna jest dla Ciebie obdarowywana osoba. W wyborze odpowiedniej naklejki z chęcią pomogą Ci nasi pracownicy.

Dostosuj wygląd naklejki do własnych oczekiwań

Akatja to wyjątkowy sklep. Tylko u nas możesz dostosować naklejkę do własnych potrzeb. Oczywiście większość osób decyduje się na czarne naklejki, które instalowane są na białych ścianach, jednak my myślimy także o osobach lubiących intensywne, żywe kolory. Z tego też względu decyzję dotyczącą kolorystyki pozostawiamy Tobie. Możesz zamówić klasyczną czarną lub białą naklejkę, ale również pokusić się o odrobinę ekstrawagancji. Twoja naklejka może być czerwona, niebieska, srebrna, żółta, zielona lub brązowa. Możesz także samodzielnie określić jej rozmiar. Proponujemy 100 x 50, 120 x 60, 160 x 80 oraz 200 x 100 cm. Duża dowolność jest także w zakresie zdobienia naklejki. Na życzenie możemy ozdobić ją cyrkoniami w liczbie 5, 10 lub 15 sztuk. Naklejka może być także wydrukowana w odbiciu lustrzanym. Możesz również zdecydować się na zakup jednorazowego szablonu do malowania. Bez względu na to, którą wersję wybierzesz, instalacja nie powinna sprawić Ci najmniejszego kłopotu.

×