Winietki Ślubne - Fioletowe Maki

Dostępne

Nowy produkt

9794 Produktów

1,30 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Winietki Ślubne z nazwiskami Gości, są jednymi z efektowniejszych i praktycznych dekoracji ślubnych.  Każdy z zaproszonych Gości widząc swoje nazwisko przy nakryciu poczuje się doceniony i oczekiwany. Wcześniejsze przydzielanie miejsc to dobra metoda na uporządkowanie miejsc na sali i uniknięcie chaosu.

Przy wejściu do sali weselnej wywieszasz listę z numerami stołów i nazwiskami Gości, więc każdy wie, do którego ze stołów ma przejść.

Dzięki umieszczeniu przy każdym nakryciu Winietki Ślubnej z nazwiskiem - bardzo dyplomatycznie "porozsadzasz" osoby, które niezbyt za sobą przepadają lub po prostu się nie znają. Daje Ci to też możliwość posadzenia blisko siebie tych z Gości, którzy chcą bawić się razem. Winietki Ślubne to również gwarancja rezerwacji odpowiedniego miejsca dla ważnych Gości i uniknięcie tym samym mocno krępującego przesadzania na początku przyjęcia.

Winietki Ślubne wydrukujemy dla Ciebie na wysokiej jakości kartonie, używając ekologicznych farb. Każda Winietka, to złożony na pół kartonik 10x9 cm. (przejrzyj zdjęcia produktu).

Do Winietek Ślubnych o wzorze  Fioletowe Maki możesz dopasować jeszcze wiele innych elementów dekoracyjnych.  Z całą pewnością ucieszy cię możliwość wybrania przynajmniej części z nich w podobnym stylu, co Winietki. Przewidzieliśmy to :) Przejrzyj pozostałe działy ślubne naszego sklepu - na pewno coś znajdziesz.

Jeśli jednak nie znalazłeś potrzebnych Ci elementów - skontaktuj się z nami. Mamy możliwość zaprojektowania ich dla Ciebie.

 Jak zamówić dekorację

uwagi do przesyłanych plikow

Data dostawy 7 dni

Opinie

Napisz opinię
Winietki Ślubne -  Fioletowe Maki

Winietki Ślubne - Fioletowe Maki

Dekoracyjne Winietki Ślubne z nadrukiem maków

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×