Leśne zwierzęta2

Nowy produkt

4000 Produktów

Proszę podać parametry zamawianego produktu:

50.00 - 300.00
50.00 - 500.00

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Umieszczając piękny, kolorowy i duży wzór we wnętrzu zupełnie odmieniasz jego charakter. Z nieprzytulnego, pustego pomieszczenia tworzysz inspirującą przestrzeń.

Nasze wzory tapet i oklein drukujemy farbami z atestem, dlatego bezpiecznie możesz je zastosować zarówno w domu jak i szkole, przedszkolu, świetlicy czy przychodni, szpitalu.

Naklejanie tak dużego wzoru nie jest bardzo trudne – możesz zrobić to samodzielnie, ewentualnie poprosić kogoś o pomoc. Oczywiście – możesz wynająć również profesjonalną ekipę od tapet, która zrobi wszystko za Ciebie :)

Wybierając opcję tapety czy okleiny z laminatem – uzyskujesz powierzchnię nadającą się do zmywania, więc możesz naklejać je nawet w kuchni, łazience czy stołówce. Kolorowa tapeta to również idealna alternatywa dla paskudnych lamperii z korytarzy szkolnych malowanych farbami olejnymi na przygnębiające jednolite kolory. Okleina zamaskuje zniszczony blat, drzwi czy starą szafę.

Jak zakupić obrazek, aby był taki jaki chcesz?

  1. Zmierz miejsce, gdzie ma się on znaleźć i dodaj 5 - 10cm naddatku - aby zniwelować ewentualne nierówności i brak kątów prostych podłoża - a obrazek dalej wyglądał wspaniale.
  2. Wpisz uzyskane rozmiary w rubryce „wysokość” i „szerokość”, wybierz materiał na którym chcesz abyśmy wydrukowali wzór i dokonaj zakupu.
  3. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy co ma znaleźć się na wydruku – czy cały obrazek czy tylko fragment lub kilka fragmentów – otrzymasz podgląd do akceptacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy – zadzwoń lub napisz do nas, ustalimy szczegóły telefonicznie lub mailowo.

Mamy możliwość przerobienia wzoru do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami jeśli wśród dostępnych materiałów nie ma tego, który potrzebujesz. Drukujemy na zamówienie również na innych materiałach.

Na czym drukujemy nasze wzory?

- tapeta na flizelinie – to gładki, półmatowy materiał o gramaturze 265g typu nonwoven (z włókniną flizelinową). Posiada atest niepalności B1 oraz FSC. Szerokość roli: 100cm.
Wybierz ten materiał, jeśli chcesz wzór umieścić na ścianie. Jest to materiał bez kleju. Klej należy dokupić osobno – albo u nas albo w Twoim ulubionym sklepie z art. budowlanymi.

Naszą instrukcję naklejania tapety na flizelinie znajdziesz tutaj: https://akatja.pl/content/17-jak-naklejac-tapete

- biała folia samoprzylepna – monomeryczna biała folia samoprzylepna błyszcząca, na życzenie – matowa. Klej poliakrylanowy, permanentny. Posiada klasę palności B - S1, d0 zgodnie z DIN EN 13501-1. Szerokość roli: 100cm.
Wybierz ten materiał, jeśli chcesz wzór umieścić na drzwiach, płycie meblowej, szybie, szafie itp. Jest to materiał z klejem – samoprzylepny. Strona z klejem jest kryjąca-biała – nie jest to witraż.

instrukcję naklejania folii samoprzylepnej znajdziesz tutaj: https://akatja.pl/content/14-jak-nakleic-naklejke-kolorowa

 

laminat to dodatkowa warstwa folii zabezpieczająca wydruk. Powierzchnia jest matowa, na życzenie - błyszcząca. Nie zawiera PVC, posiada atest higieniczny PZH.
Wybierz tą opcję, jeśli powierzchnia będzie narażona na obcieranie, jak też jeśli jest potrzeba aby powierzchnia była zmywalna.

Opinie

Napisz opinię
Leśne zwierzęta2

Leśne zwierzęta2

Tapeta lub okleina z kolorowym wzorem Leśne zwierzęta2

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×