Regulamin Wesela - Słoneczniki

Nowy produkt

4000 Produktów

8,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Dekoracyjna Plansza Regulamin Wesela z żartobliwą treścią to bardzo stylowy i elegancki a jednocześnie poprawiający humor pomysł na dekorację wejścia sali weselnej.

Ta coraz częściej spotykana ozdoba znakomicie posłuży Ci również jako ciekawy element tła do zdjęć rodzinnych w trakcie przyjęcia jak też jako temat do wielu weselnych dyskusji.

Planszę wydrukujemy na wysokiej jakości papierze plakatowym - ekologicznymi farbami. Możesz ją przyczepić przy wejściu do sali weselnej do zaplanowanej większej dekoracji np. ozdobnymi szpilkami albo przykleić za pomocą taśmy dwustronnie klejącej do kawałka sztywnej płyty, deski lub nawet drzwi wejściowych.

Wybierając Planszę Regulamin Wesela prawdopodobnie potrzebujesz jeszcze wielu innych elementów uzupełniających dekorację sali weselnej.  Z całą pewnością ucieszy Cię możliwość wybrania przynajmniej części z nich w podobnym co Plansza Powitalna stylu. Przewidzieliśmy to :)

W naszym sklepie znajdziesz wiele elementów dekoracyjnych na wesele, które nie tylko stanowią oryginalny wystrój ale przede wszystkim tworzą spójną całość, począwszy od planu stołów na etykietach na alkohol skończywszy.

Jeśli jednak nie znalazłeś potrzebnych Ci elementów - skontaktuj się z nami. Mamy możliwość zaprojektowania ich dla Ciebie wykorzystując element przewodni wzoru.

 Jak zamówić dekorację

uwagi do przesyłanych plikow

Data dostawy 7 dni

Opinie

Napisz opinię
Regulamin Wesela - Słoneczniki

Regulamin Wesela - Słoneczniki

Dekoracyjna plansza z Regulaminem Wesela Słoneczniki

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×