Tabliczka dzielenia - plansza z zawieszką

Nowy produkt

999 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Matematyka dla najmłodszych

Plansza o wymiarach 50x65 cm wyposażona w zawieszkę idealnie wpasuje się w wystrój szkolnej klasy, sali przedszkolnej lub pokoju dziecięcego. Plakat w przystępnej i atrakcyjnej graficznie formie przedstawia tabliczkę dzielenia. Kolorowe cyfry pozwolą dziecku na łatwe kojarzenie i zapamiętywanie poszczególnych działań matematycznych. Tablice i plansze edukacyjne dostępne w naszym sklepie produkowane są z dbałością o ekologię oraz w zgodzie z europejskim standardem Eurofins. Oznacza to, że nadają się do umieszczenia w instytucjach publicznych, takich jak szkoły lub przedszkola. Najwyższej jakości biały papier o gramaturze 135g zapewnia plakatom trwałość i dobry wygląd przez długi czas. Każda plansza została oprawiona w dwie metalowe listwy, w tym jedną z zawieszką. Dzięki temu plakaty można w łatwy sposób przymocować do ściany, tablicy korkowej i innych powierzchni.

 

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką z Tabliczką Dzielenia. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole, przedszkolu czy pokoju ucznia.

Nauka tabliczki dzielenia sprawia wielu osobom dużo problemów. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc im zapamiętać te najważniejsze działania. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę młodszym uczniom.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Tabliczka dzielenia - plansza z zawieszką

Tabliczka dzielenia - plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Tabliczka Dzielenia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×