Body organs -plansza z zawieszką

Nowy produkt

10000 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Body organs - plansza z zawieszką

Połączenie nauki języków obcych z zabawą to najlepszy sposób, aby pomóc młodym uczniom w przyswajaniu nowej wiedzy. W początkowym etapie zapamiętywanie słówek może sprawiać dzieciom trudności, dlatego warto zadbać o umieszczenie w placówkach edukacyjnych odpowiednich pomocy dydaktycznych. Plansza z zawieszką Body organs została zaprojektowana, aby ułatwić przeprowadzenie lekcji języka angielskiego dotyczącej części ciała. Całość przedstawiona jest w atrakcyjnej dla dzieci graficznej formie z tłumaczeniem nazwy każdego organu co pomaga w nauce poszczególnych nazw i ich poprawnej pisowni. Zawieszona w szkolnej sali lekcyjnej lub przedszkolu będzie idealną ściągą dla uczniów, a przy tym ze względu na żywe kolory piękne udekoruje wnętrze i stworzy w nim przyjemny nastrój. Poza angielskimi nazwami na plakacie znajdują się tłumaczenia słówek w języku polskim. Planszę edukacyjną wykonano wykorzystując wydruk ekologiczny zgodnego z obowiązującymi normami europejskimi i certyfikatem Eurofins. Wyposażono ją w zawieszkę, dzięki której montaż jest bardzo prosty.

 

Kolorowa plansza "Body organs" 50x65cm z zawieszką z częściami ciała w języku angielskim i polskim. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole lub przedszkolu.

Nauka języków sprawia wielu osobom dużo problemów. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc im zapamiętać podstawowe słowa - do których między innymi należą części ciała człowieka. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę młodszym uczniom.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Body organs -plansza z zawieszką

Body organs -plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Części ciała w języku angielskim i polskim

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×