Która godzina? -plansza z zawieszką

Nowy produkt

9999 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Która godzina? - plansza z zawieszką

Połączenie nauki godzin z zabawą to najlepszy sposób, aby pomóc młodym uczniom w przyswajaniu nowej wiedzy.Początkowy etap zapamiętywania i odróżniania godzin może sprawiać dzieciom trudności, dlatego warto zadbać o umieszczenie w placówkach edukacyjnych odpowiednich pomocy dydaktycznych. Plansza z zawieszką Która godzina? została zaprojektowana, aby ułatwić przeprowadzenie zajęć o tematyce mierzenia i określania czasu . Całość przedstawiona jest w atrakcyjnej dla dzieci graficznej formie, co pomaga w nauce poszczególnych godzin i ich poprawnej pisowni. Zawieszona w szkolnej sali lekcyjnej lub przedszkolu będzie idealną ściągą dla uczniów, a przy tym ze względu na żywe kolory piękne udekoruje wnętrze i stworzy w nim przyjemny nastrój. Planszę edukacyjną wykonano wykorzystując wydruk ekologiczny zgodnego z obowiązującymi normami europejskimi i certyfikatem Eurofins. Wyposażono ją w zawieszkę, dzięki której montaż jest bardzo prosty.

 

Kolorowa plansza "Która godzina?" 50x65cm z zawieszką z nauką godzin. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole lub przedszkolu.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Która godzina? -plansza z zawieszką

Która godzina? -plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - nauka godzin.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×