Czasowniki angielskie - plansza z zawieszką

Nowy produkt

10000 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Język angielski może być kolorowy

W procesie nauki języka dużą rolę odgrywa regularność kontaktu z jego elementami. Kolorowe plansze językowe dostępne w ofercie Akatja to rozwiązanie, które zapewni uczniom łatwo dostępną pomoc naukową, a przy okazji wpłynie pozytywnie na estetykę wystroju sali lekcyjnej. Na planszy znajdują się angielskie czasowniki nieregularne w czasach: Infinitive, Past Simple oraz Past Participle. Wysoka jakość wydruku oraz papier o gramaturze 135g zapewnią plakatom trwałość na długi czas. Przystępna i czytelna forma graficzna poprawia zapamiętywanie informacji, a żywe kolory wprowadzą wesołą atmosferę. Plansze wykonane są z dbałością o ekologię oraz spełniają standardy europejskiego certyfikatu Eurofins, co oznacza, że można je wieszać w miejscach użyteczności publicznej, na przykład szpitalach, szkołach lub świetlicach. Każdy plakat oprawiony jest w dwie metalowe listwy oraz wyposażony w wygodną zawieszkę.

 

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką z czasownikami angielskimi w czasach: Infinitive, Past Simple i Past Participle. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole czy pokoju ucznia. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc uczniom zapamiętać najważniejsze zagadnienia z języka angielskiego. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę i rozweseli szarość szkolnych klas.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Oceń 
2019-07-21
Bardzo ładna plansza

Bardzo ładna plansza. Świetne kolory. miła obsługa

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Czasowniki angielskie - plansza z zawieszką

Czasowniki angielskie - plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Czasowniki angielskie w czasach: Infinitive, Past Simple i Past Participle

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×