Jednostki Układu SI - plansza z zawieszką

Nowy produkt

10000 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Najpopularniejsze jednostki w jednym miejscu

Jednostki układu SI podane w przystępnej formie graficznej to świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie przebywają uczniowie. W klasie plansza stanowić będzie niezbędną pomoc naukową, a jednocześnie ożywi ścianę i wprowadzi do pomieszczenia trochę kolorów. W domu z kolei może być doskonałym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Stały kontakt wzrokowy z pewnością pozytywnie wpłynie na proces zapamiętywania i uczyni go dużo szybszym. Oferowane przez sklep Akatja wysokiej jakości plakaty edukacyjne z zawieszkami drukowane są zgodnie z ideą ekologii na białym papierze o gramaturze 135g. Spełniają one europejski certyfikat Eurofins, który stwierdza, że mogą być wieszane w miejscach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, urzędy lub szpitale. Plakat oprawiony jest dwoma metalowymi listwami. Przy jednej z nich znajduje się zawieszka pozwalająca na wygodne umieszczenie planszy na ścianie.

 

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką z Jednostkami Układu SI. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole czy pokoju ucznia. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc uczniom zapamiętać najważniejsze zagadnienia. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę i rozweseli szarość szkolnych klas.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Jednostki Układu SI - plansza z zawieszką

Jednostki Układu SI - plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Jednostki Układu SI

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×