Rosyjskie miesiące i dni tygodnia - plansza z zawieszką

Nowy produkt

10000 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Nauka języka w przyjemny sposób

Nauka języka to długotrwały proces, ale można go znacznie ułatwić dzięki przemyślanym pomocom naukowym. Ciekawym rozwiązaniem jest oferowana w naszym sklepie internetowym kolorowa plansza z miesiącami i dniami tygodnia w języku rosyjskim. Umieszczona w odpowiednim miejscu ułatwi w znacznym stopniu zapamiętywanie informacji i pozwoli oswoić się z pisownią poszczególnych słów. Dzięki spełnianiu norm certyfikatu Eurofins plakat może być wykorzystywany w instytucjach publicznych – na przykład w szkole. Sprawdzi się też świetnie jako dodatek do wystroju pokoju dziecięcego. Papier o gramaturze 135g gwarantuje wysoką jakość i trwałość na długi czas. Tablica oprawiona jest w dwie metalowe listwy i wyposażona w zawieszkę, która umożliwia łatwe i szybkie zamocowanie do dowolnej płaskiej powierzchni. Wymiary planszy to 50x65 cm.

 

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką z miesiącami i dniami tygodnia - w języku rosyjskim. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole lub przedszkolu.

Nauka języków sprawia wielu osobom dużo problemów. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc im zapamiętać podstawowe słowa - do których między innymi należą dni tygodnia i miesiące. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę młodszym uczniom.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Rosyjskie miesiące i dni tygodnia - plansza z zawieszką

Rosyjskie miesiące i dni tygodnia - plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Miesiące i dni tygodnia - w języku rosyjskim.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×