Hiszpańskie miesiące i dni tygodnia - plansza z zawieszką

Nowy produkt

993 Produktów

20,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Kolorowa plansza pomoże w nauce

Plansze i tablice edukacyjne to doskonały pomysł na ożywienie wnętrz sal lekcyjnych. Te cenne pomoce naukowe w przyjaznej formie przekazują konkretną wiedzę. Miesiące i dni tygodnia w języku hiszpańskim przyciągają uwagę żywymi kolorami, które ułatwiają ich zapamiętywanie. Zawieszone w szkolnej sali lub pokoju ucznia pozwolą mu oswoić się z treścią i podniosą jakość kształcenia. Europejski certyfikat Eurofins gwarantuje, że plansza może być używana w pomieszczeniach zamkniętych, na przykład w instytucjach oświatowych. Wysoka jakość papieru o gramaturze 135g zapewnia trwałość i czytelność na długi czas. Każda plansza edukacyjna dostępna w sklepie Akatja wykonana jest z dbałością o ekologię i oprawiona w dwie metalowe listwy. Dołączona do jednej z nich zawieszka pozwala w łatwy sposób przyczepić plakat do ściany lub tablicy korkowej.

 

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką z miesiącami i dniami tygodnia - w języku hiszpańskim. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole lub przedszkolu.

Nauka języków sprawia wielu osobom dużo problemów. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc im zapamiętać podstawowe słowa - do których między innymi należą dni tygodnia i miesiące. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę młodszym uczniom.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Hiszpańskie miesiące i dni tygodnia - plansza z zawieszką

Hiszpańskie miesiące i dni tygodnia - plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Miesiące i dni tygodnia - w języku hiszpańskim.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×