Niemieckie miesiące i dni tygodnia - plansza z zawieszką

Nowy produkt

10000 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Niemieckie miesiące i dni tygodnia - plansza z zawieszką

Nauka języków, szczególnie w początkowym etapie może sprawiać duże trudności. Z tego względu warto zadbać, aby urozmaicić dzieciom przyswajanie nowej wiedzy i zaopatrzyć szkołę w odpowiednie materiały. Niemiecka plansza edukacyjna z miesiącami i dniami tygodnia doskonale sprawdzi się jako pomoc dydaktyczna w językowej sali lekcyjnej. Umieszczając ją w widocznym miejscu ułatwi zapamiętywanie nowych słówek i nauczenie się ich poprawnej pisowni. Z jej pomocą można przeprowadzić ciekawą lekcję w formie zabawy bez konieczności zaglądania do podręczników. Dzięki zastosowaniu żywych kolorów uczenie się języka staje się dużo prostsze i przyjemniejsze. Planszę edukacyjną wykonano z wykorzystaniem ekologicznego wydruku zgodnego z europejskim certyfikatem Eurofins, dzięki czemu są w pełni bezpiecznie i nadają się do miejsc użyteczności publicznej. Wyposażono ją w metalowe listwy na górze i dole plakatu. Można ją zawiesić zarówno na ścianie, jak i na tablicy korkowej za pomocą gwoździa lub pinezki.

 

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką z miesiącami i dniami tygodnia - w języku niemieckim. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole lub przedszkolu.

Nauka języków sprawia wielu osobom dużo problemów. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc im zapamiętać podstawowe słowa - do których między innymi należą dni tygodnia i miesiące. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę młodszym uczniom.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Niemieckie miesiące i dni tygodnia - plansza z zawieszką

Niemieckie miesiące i dni tygodnia - plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Miesiące i dni tygodnia - w języku niemieckim.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×