Angielskie miesiące i dni tygodnia - plansza z zawieszką

Nowy produkt

987 Produktów

20,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Plansza z zawieszką - naucz dziecko nazw miesięcy i dni tygodnia w języku angielskim!

Nauka języków jest wyzwaniem, które każde dziecko podejmuje w szkole. Dla ułatwienia procesu poznawania nowych słówek zdecyduj się na dodatkowe pomoce, na przykład w postaci tej planszy z zawieszką. Znajdują się na niej nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku angielskim, który jest obecnie jednym z najważniejszych i pojawia się w planie lekcji większości szkół. Planszę zawiesisz w widocznym miejscu, na przykład blisko tablicy, a ona będzie przyciągała wzrok uczniów kolorową czcionką. Obserwowanie jej każdego dnia sprawi, że każde dziecko utrwali sobie nazwy miesięcy i dni tygodnia w języku angielskim. Plansza jest wykonana certyfikowanym wydrukiem na białym papierze i oprawiona listwą z zawieszką, więc tuż po otrzymaniu umieścisz ją w sali lekcyjnej lub w domu, żeby pomóc maluchom w nauce.

 

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką z miesiącami i dniami tygodnia - w języku angielskim. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole lub przedszkolu.

Nauka języków sprawia wielu osobom dużo problemów. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc im zapamiętać podstawowe słowa - do których między innymi należą dni tygodnia i miesiące. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę młodszym uczniom.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Angielskie miesiące i dni tygodnia - plansza z zawieszką

Angielskie miesiące i dni tygodnia - plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Miesiące i dni tygodnia - w języku angielskim.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×