Числа -plansza z zawieszką

Nowy produkt

1000 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Числа - plansza, która ułatwia zapamiętywanie nazw liczb i miesięcy w języku rosyjskim

Dzieci chłoną wiedzę szybciej, ale nauka języka rosyjskiego może sprawiać im nieco trudności. Okazuje się on niełatwy ze względu na inny zapis graficzny liter, dlatego warto zdecydować się na różnorodne pomoce naukowe, które swoją formą przyciągną wzrok ucznia i sprawią, że szybciej zapamięta, na przykład nazwy liczb. Przygotowana przez nas plansza z zawieszką świetnie sprawdzi się w przedszkolu lub szkole, gdzie umieścisz ją w widocznym miejscu, żeby dzieci każdego dnia utrwalały zdobytą już wiedzę. Kolorowa grafika jest wykonana ekologicznym wydrukiem na białym papierze. Planszę oprawiono dwiema metalowymi listwami, a na górnej z nich jest zawieszka, żeby produkt był gotowy do umieszczenia w sali lekcyjnej lub pokoju dziecka tuż po tym, jak otrzymasz przesyłkę.

 

Kolorowa plansza "Числа" 50x65cm z zawieszką z cyframi, liczbami - w języku rosyjskim. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole lub przedszkolu.

Nauka języków sprawia wielu osobom dużo problemów. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc im zapamiętać podstawowe słowa - do których między innymi należą cyfry - liczby, liczebniki. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę młodszym uczniom.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Числа -plansza z zawieszką

Числа -plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Numery, liczby, cyfry, liczebniki - w języku rosyjskim.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×