Números -plansza z zawieszką

Nowy produkt

10000 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Plansza z nazwami liczb i miesięcy w języku hiszpańskim pomoże dzieciom w nauce. Zawieś ją w widocznym miejscu, żeby maluchy utrwaliły swoją wiedzę.

Números - plansza pomocna w nauce języka hiszpańskiego

Hiszpański jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie, dlatego pojawia się w ofercie coraz większej liczby szkół, również tych dla maluchów. Jeśli chcesz ułatwić im zapamiętywanie, zdecyduj się nie tylko na książki, ale również inne pomoce dydaktyczne, na przykład oferowaną przez nas planszę z zawieszką. Produkt ten pomoże maluchom zapamiętać i utrwalić sobie nazwy liczb i miesięcy w języku hiszpańskim. Planszę zawiesisz w widocznym miejscu sali lekcyjnej, na przykład tuż przy tablicy. Kolorowa grafika z uśmiechniętą dziewczynką na pewno przyciągnie wzrok każdego dziecka, co sprawi, że będzie codziennie utrwalało sobie tak potrzebne słówka, jak nazwy liczb i miesięcy. Planszę wykonano certyfikowanym wydrukiem na białym papierze i oprawiono ją w dwie listwy, z czego jedna ma zawieszkę.

 

Kolorowa plansza "Números" 50x65cm z zawieszką z cyframi, liczbami - w języku hiszpańskim. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole lub przedszkolu.

Nauka języków sprawia wielu osobom dużo problemów. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc im zapamiętać podstawowe słowa - do których między innymi należą cyfry - liczby, liczebniki. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę młodszym uczniom.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Números -plansza z zawieszką

Números -plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Numery, liczby, cyfry, liczebniki - w języku hiszpańskim.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×