Zahlen -plansza z zawieszką

Nowy produkt

1000 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zahlen - plansza do nauki niemieckich nazw liczb i miesięcy

Naukę języka warto przeprowadzać w różnorodny sposób, ponieważ to właśnie wtedy jest najefektywniejsza. Oferowana przez nas plansza do nauki niemieckich nazw liczb i miesięcy to dodatkowa pomoc dydaktyczna, która pozwoli dzieciom utrwalić zdobytą już wiedzę. Grafikę zawiesisz w widocznym miejscu, dzięki czemu skorzysta z niej każdy maluch. Jest bowiem kolorowa i przyciąga wzrok rysunkiem uśmiechniętej dziewczynki. Umieścisz ją na tablicy korkowej, żeby była widoczna tuż po wejściu do sali i pozwalała dzieciom każdego dnia zapoznać z niemieckimi nazwami liczb i miesięcy. Plakat edukacyjny wykonano specjalnym wydrukiem ekologicznym na białym papierze i oprawiono w dwie ramy, z czego jedna ma zawieszkę, więc produkt od razu jest gotowy do umieszczenia w sali lekcyjnej, na przykład na ścianie.

 

Kolorowa plansza "Zahlen" 50x65cm z zawieszką z cyframi, liczbami - w języku niemieckim. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole lub przedszkolu.

Nauka języków sprawia wielu osobom dużo problemów. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc im zapamiętać podstawowe słowa - do których między innymi należą cyfry - liczby, liczebniki. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę młodszym uczniom.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Zahlen -plansza z zawieszką

Zahlen -plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Numery, liczby, cyfry, liczebniki - w języku niemieckim.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×