Numbers -plansza z zawieszką

Nowy produkt

10000 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Numbers - plansza do nauki angielskich nazw liczb i miesięcy

Nie tylko książki są ważne w nauce języka. Przydają się również inne pomoce dydaktyczne, wśród których ważną rolę pełnią plansze pozwalające utrwalać zdobytą już wiedzę praktycznie bez wysiłku. Oferowany przez nas produkt służy do nauki nazw liczb i miesięcy w języku angielskim, który jest obecnie używany w prawie wszystkich zakątkach świata, dlatego jego poznanie jest tak ważne. Plansza z zawieszką jest kolorowa, dzięki czemu przyciąga wzrok każdego malucha. Warto umieścić ją w widocznym miejscu, na przykład na ścianie przy tablicy, żeby była widoczna dla dzieci tuż po wejściu na salę lekcyjną. Edukacyjny plakat do nauki nazw liczb i miesięcy powstał za pomocą certyfikowanego wydruku na białym papierze i został oprawiony w dwie metalowe listwy. Dzięki temu zawiesisz go w sali lekcyjnej lub pokoju dziecka tuż po otrzymaniu od nas przesyłki.

 

Kolorowa plansza "Numbers" 50x65cm z zawieszką z cyframi, liczbami - w języku angielskim. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole lub przedszkolu.

Nauka języków sprawia wielu osobom dużo problemów. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc im zapamiętać podstawowe słowa - do których między innymi należą cyfry - liczby, liczebniki. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę młodszym uczniom.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Numbers -plansza z zawieszką

Numbers -plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Numery, liczby, cyfry, liczebniki - w języku angielskim.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×