Las partes del cuerpo - plansza z zawieszką

Nowy produkt

1000 Produktów

23,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Plansza edukacyjna na temat części ciała w języku hiszpańskim

Nauka hiszpańskiego czy też jakiegokolwiek innego języka nie jest prosta, szczególnie kiedy jest się już dorosłą osobą. Nie dziwi więc fakt, iż coraz więcej z nas, umieszczając dziecko w przedszkolach czy wybierając szkołę - zwraca szczególną uwagę na to, jak duży stopień w danym miejscu kładzie się na naukę języków. Przedstawiona tablica posiada na swojej powierzchni niewiarygodnie przystępny sposób do nauki języka hiszpańskiego dla najmłodszych. Wyraziste kolory i zabawna postać z chęcią przykuje ich uwagę, a nietypowe znaczki - z wpisanym pod spodem polskim znaczeniem - łatwo wprowadzą dziecko w stan nauki, często budując jego zainteresowanie nie tylko tym jednym językiem, lecz i innymi. Nie ograniczaj dziecka bądź dzieci i zawieś na ścianie pomoce edukacyjne z naszej szerokiej oferty gadżetów, które nie tylko uczą, lecz i bawią!

 

Kolorowa plansza "Las partes del cuerpo" 50x65cm z zawieszką z częściami ciała w języku hiszpańskim. Do zawieszenia jako plakat edukacyjny w szkole lub przedszkolu.

Nauka języków sprawia wielu osobom dużo problemów. Za pomocą plansz umieszczanych w widocznych miejscach możemy pomóc im zapamiętać podstawowe słowa - do których między innymi należą części ciała człowieka. Kolorowa grafika planszy ułatwi naukę młodszym uczniom.

Plansze przesyłamy zwinięte. Po otrzymaniu przesyłki należy je delikatnie rozwinąć i rozprostować.

Odpowiednie do zawieszenia na ścianie, tablicy korkowej przy pomocy małego gwoździka lub pinezki.

Technika wykonania:

- Wydruk na białym papierze o gramaturze 135g.

- Atrament stosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Gotowy plakat oprawiony został w dwie metalowe listwy - na górze i na dole. Na górze listwa z zawieszką.

Opinie

Napisz opinię
Las partes del cuerpo - plansza z zawieszką

Las partes del cuerpo - plansza z zawieszką

Kolorowa plansza 50x65cm z zawieszką - Części ciała w języku hiszpańskim.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

26 innych produktów w tej samej kategorii:

×