Numer Stołu - Białe Kwiaty

Nowy produkt

10000 Produktów

7,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Numer Stołu  to jedna z ciekawszych i efektownych dekoracji ślubnych, pomagających w uporządkowaniu miejsc na sali.

Aranżując salę weselną wcześniej robisz listę Gości i przydzielasz miejsce każdemu z nich. Przy wejściu do sali weselnej wywieszasz listę z numerami stołów i nazwiskami Gości. Do tej listy potrzebujesz jeszcze oznaczenia numerów stołów umieszczone bezpośrednio na poszczególnych stołach aby Goście bez problemu mogli odnaleźć przydzielone im miejsce. J

Dzięki temu bardzo dyplomatycznie "porozsadzasz" osoby, które niezbyt za sobą przepadają lub po prostu się nie znają, a jednocześnie w obrębie jednego stołu Goście, którzy chcą bawić się razem usiądą bliżej siebie. Dzięki temu zagwarantujesz odpowiednie miejsca dla ważnych Gości, unikając krępującego przesadzania na początku przyjęcia.

Numer Stołu wydrukujemy dla Ciebie na wysokiej jakości kartonie, przy użyciu ekologicznych farb. Każdy numer to złożony na trzy kartonik 21x29cm tak, aby napisy były widoczne z trzech stron. (przejrzyj zdjęcia produktu).

Jeśli wybierasz nasz Numer Stołu z Kwiatami przypuszczamy, że przydadzą Ci się jeszcze inne elementy dekoracyjne.  Dlatego pewnie ucieszy Cię możliwość wybrania przynajmniej części z nich w podobnym stylu, co Numer Stołu. Przewidzieliśmy to :)

Przeglądając inne działy ślubne w naszym sklepie internetowym znajdziesz  tam wiele innych weselnych elementów dekoracyjnych z tej samej serii - "  Słoneczniki", które stworzą spójną całość.

Jeśli jednak nie znalazłeś potrzebnych Ci dekoracji w wybranym wzorze - skontaktuj się z nami. Mamy możliwość zaprojektowania ich dla Ciebie.

 Jak zamówić dekorację

uwagi do przesyłanych plikow

Data dostawy 7 dni

Opinie

Napisz opinię
Numer Stołu -  Białe Kwiaty

Numer Stołu - Białe Kwiaty

Dekoracyjny Numer na stół z nadrukiem kwiatów

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×