Numer Stołu z Listą Gości - Słoneczniki

Nowy produkt

10000 Produktów

7,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Numer Stołu z Listą Gości, to jedna z ciekawszych i efektownych dekoracji ślubnych, pomagających w uporządkowaniu miejsc na sali.

Aranżując salę weselną wcześniej robisz listę Gości i przydzielasz miejsce każdemu z nich. Przy wejściu do sali weselnej wywieszasz listę z numerami stołów i nazwiskami Gości. Do tej listy potrzebujesz jeszcze oznaczenia numerów stołów umieszczone bezpośrednio na poszczególnych stołach aby Goście bez problemu mogli odnaleźć przydzielone im miejsce. Jeśli kartonik z numerem stołów uzupełnisz o nazwiska, nie musisz już przydzielać konkretnych miejsc w obrębie stołu.

Dzięki temu bardzo dyplomatycznie "porozsadzasz" osoby, które niezbyt za sobą przepadają lub po prostu się nie znają, a jednocześnie w obrębie jednego stołu Goście, którzy chcą bawić się razem usiądą bliżej siebie. Dzięki temu zagwarantujesz odpowiednie miejsca dla ważnych Gości, unikając krępującego przesadzania na początku przyjęcia.

Numer Stołu z Listą Gości wydrukujemy dla Ciebie na wysokiej jakości kartonie, przy użyciu ekologicznych farb. Każdy numer to złożony na trzy kartonik 21x29cm tak, aby napisy były widoczne z trzech stron. (przejrzyj zdjęcia produktu).

Jeśli wybierasz nasz Numer Stołu z Listą Gości -   Flamingi przypuszczamy, że przydadzą Ci się jeszcze inne elementy dekoracyjne.  Dlatego pewnie ucieszy Cię możliwość wybrania przynajmniej części z nich w podobnym stylu, co Numer Stołu z Listą Gości. Przewidzieliśmy to :)

Przeglądając inne działy ślubne w naszym sklepie internetowym znajdziesz  tam wiele innych weselnych elementów dekoracyjnych z tej samej serii - "  Słoneczniki", które stworzą spójną całość.

Jeśli jednak nie znalazłeś potrzebnych Ci dekoracji w wybranym wzorze - skontaktuj się z nami. Mamy możliwość zaprojektowania ich dla Ciebie.

 Jak zamówić dekorację

uwagi do przesyłanych plikow

Data dostawy 7 dni

Opinie

Napisz opinię
Numer Stołu z Listą Gości -  Słoneczniki

Numer Stołu z Listą Gości - Słoneczniki

Dekoracyjna Lista Gości na stół z nadrukiem flamingów

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×